S03E05: How Come

S03E05: How Come

CZ 15.2.2021 754 000 42 minut


Po obdržení prozíravé radu podrží Spencer a zbytek týmu Chrise, aby mu pomohli s jeho traumatem, díky čemuž si Spencer uvědomí, že je načase být upřímný ke Coop, aby překonal to své. Laura si začne dělat větší starosti o Olivii a její střízlivost, když si všimne změny v jejím chování, kvůli čemuž učiní krok, který by mohl ohrozit jejich vztah. Jordan je na lavičce během zápasu, ale jeho horlivost po tom, aby byl na hřišti, může mít dlouhodobé následky. Layla je ve slepé uličce ohledně své žaloby, a proto vezme Patience záležitosti do svých rukou s vědomím, že Coop nebude ráda, až to zjistí.

Základní info:

Režie: Kelli Williams
Scénář: Robert D. Doty

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Spence Moore II (Chris Jackson), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Noah Gray-Cabey (Frausto), Ryan McPartlin (Manny Tramack), Gracie Dzienny (Amber), Eugene Byrd (Dameon Spears),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 29.8.2021 | 15:14:52

    Dobry díl, jsem rad že se Spenceruv tym vzchopil a vyhral zapas a taky že pomohli Chrisovi a on zase jim a to jak Spencer řekl Coop že ona muže za tu střelbu tak jsem zvědav jak se s tim oba vyrovnaji když ji to řekl jinak jsem zvědav na Jordana protože vypada že ma problem do ktereho spadne a jsem zvědav co bude s Liv protože vypada že se skoro přiznala.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)