S03E06: Teenage Love

S03E06: Teenage Love

CZ 22.2.2021 737 000 42 minut


Se vším, co se teď děje, potřebuje Spencer chvíli času o samotě, aby si pročistil hlavu, a rozhodne se jet na rodinnou chatu, kde jej překvapí příjezd jeho přátel. Vypadá to, že se zde všichni baví, dokud nevyjdou na světlo tajemství, která si některé páry budou muset ujasnit. Coop se pořád nevzpamatovala z toho, co jí Spencer řekl a na naléhání Patience se na chatu vydává rovněž, aby si se Spencerem vše vyříkala. Billy se mezitím pustí v domě do několika oprav, když se ale věci zvrtnou, Billy a Laura spolupracují, aby problém vyřešili.

Základní info:

Režie: Nikhil Paniz
Scénář: Lorna Osunsanmi & Carrie Gutenberg

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Geffri Maya (Simone Hicks), Alondra Delgado (Vanessa Montes), GG Townson (Lil Jewel), Chad L. Coleman (Corey James – hlas)

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 29.8.2021 | 15:59:09

  Dobry díl, musim řict že bylo dobre od Spencerovych přatel že za nim přijeli a ten JJ ma fakt dobry napady ale nečekal jsem že se z podpurne akce najednou stane uplně jina hra a skonči to uplně naopak ale musim řict že ta hra s pitim toho fakt hodně odhalila a jsem zvědav co Spencer ted řekne Layle a taky co ted bude s Liv a mrzi mě že Coop a Spencer ted nebudou kamoši.

 • VictoriaF
  VictoriaF 2.3.2021 | 21:58:05

  Souhlas s komentářem tominotomino. Ale za mě průměrnější epizoda.

 • tominotomino
  tominotomino 25.2.2021 | 10:09:14

  Super díl. Ať už víkendový výlet s přáteli nebo scény mezi Billym a Laurou. Ti dva se už brzy zase musejí dát dohromady.

  Jen mě mrzí, že už asi není naděje na to, aby byli Ash a Liv spolu. Je to škoda, protože mě k sobě skvěle pasují a nechci, aby se Liv dala dohromady se Spencerem. Ti mi připadají spíš jako bratr se sestrou, než že by mezi nimi měla vzkvést romance. Zajímalo by mě, jestli bylo vždy v plánu, že se postupně dají Spencer a Liv dohromady, nebo jestli je to jen odpověď fanouškům, kteří ty dva moc chtějí spolu.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)