S03E08: Canceled

S03E08: Canceled

CZ 8.3.2021 790 000 42 minut


Nominace na krále a královnu plesu jsou oznámeny, avšak kvůli všemu, co se děje, nejsou Spencer ani Coop ve slavnostní náladě. Laura si všimne, že je Olivia čím dál uzavřenější do sebe a povolí jí a Jordanovi vzít si den volna, aby spolu jako dvojčata strávili potřebný čas k utužení svého pouta. Mezi Laylou a Olivií se věci začínají přiostřovat, díky čemuž si Olivia konečně udělá ve věcech jasno. Billyho mezitím rozčilují nová prozatímní pravidla ředitele a Spencer proto s Graceinou pomocí přichází se strategií.

Základní info:

Režie: Avi Youabian
Scénář: Jameal Turner & Cam'ron Moore

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Hunter Clowdus (JJ Parker), Alondra Delgado (Vanessa Montes), Asjha Cooper (Kia Williams), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Simeon Daise (Jabari Long), Kareem Grimes (Preach), Lamon Archey (D'Angelo Carter),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 29.8.2021 | 17:33:59

    Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že Coop skonči se školou jsem zvědav co bude teda žit za život ale jinak ten proslov byl dobry a Spenceruv taky a to jak se potkali Liv a Layla a pohadali se tak to bylo dobry protože v tom měla Liv pravdu a jsem zvědav jak to ted budou mit Liv a Spencer když nabourala a chce si přehodit misto se Spencerem ale to jak řekli že ho taky miluje tak jsem rad že k tomu dospěli než trapit ostatni.

  • Jana13.13
    Jana13.13 19.4.2021 | 18:30:50

    Ach jo…


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)