S03E09: Testify

S03E09: Testify

CZ 12.4.2021 682 000 42 minut


Spencer je naštvaný na Olivii, kvůli čemuž musí čelit několika svým těžkým pravdám. Olivia věci ještě zhorší, což má za následek, že si Billy, Laura a Jordan dělají obavy. Billy shání vykopávače a uspořádá nábor a je překvapen, kdo se ukáže být nejvhodnějším kandidátem. Montesová mezitím postaví Ashera před obtížné rozhodnutí o jeho fotbalové kariéře a Coop po rozhovoru se svou mámou učiní rozhodnutí o škole.

Základní info:

Režie: Ryan Zaragoza
Scénář: Robert D. Doty & Micah Cyrus

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Geffri Maya (Simone Hicks), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Casper Van Dien (Harold Adams), Eugene Byrd (Dameon Spears), Alexis Fields (Denise Rivers Patterson), Kyanna Simone (Nhani Rivers), Friday Chamberlain (Leslie Ward),…

Foto: The CW

Upoutávka k druhé polovině série:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 29.8.2021 | 18:20:30

    Dobry díl, musim řict ale že Liv po Spencerovi chtěla fakt hodně ale aspon si uvědomila že ji všichni chtěji pomoc a mysleli to nejlepši řešeni a jsem zvědav jak na tom ted bude jejich vztah se Spencerem a taky jsem zvědav kdy se Jordan odhodla řict to o něm a Simone a jsem zvědav jakou pozici si vybere Asher.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)