S03E11: The Bigger Picture

S03E11: The Bigger Picture

CZ 26.4.2021 617 000 42 minut


Když si za Spencerem přijede promluvit vysokoškolský náborář, musí se Spencer rozhodnout, jestli ony podmínky za to stojí. Billy si uvědomuje, že přístup náborářů se změnil a dostává nápad, jak pomoci svým hráčům. Když policie zastřelí jednu mladou černou ženu, na Olivii to dolehne a sáhne po drastických opatřeních, aby dosáhla spravedlnosti. Jordan bojuje se vším, co se kolem děje, a proto se mu Spencer, Asher a JJ snaží pomoci. Layla čerpá inspiraci z Coop, když Coop udělá něco nesobeckého za dobrou věc. Grace se dozvídá něco nového o řediteli Carterovi, což ho staví do jiného světla.

Základní info:

Režie: Crystle Roberson
Scénář: Nkechi Okoro Carroll & Micah Cyrus

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Hunter Clowdus (JJ Parker), Asjha Cooper (Kia Williams), Kareem Grimes (Preach), Kyanna Simone (Nhani Rivers), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Kellee Stewart (Joy), Simeon Daise (Jabari Long), Kenajuan Bentley (Romelo Barnum), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Elyse Collins (Naveah Pratt), Ellah Rae (Jasmyn Carter),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 29.8.2021 | 20:51:31

    Dobry díl, musim řict že bylo dobry že Coop svym zpusobem pomohla Spencerovi pravy duvod a jeho zasady hrat fotbal jinak jsem zvědav na Liv nechtěl bych byt v kuži jeji matky protože ji to muže stat karieru a zpusobit važne problemy v rodině a taky to trochu přehnala s tim financovanim policie protože kdo jini než bezpečnostni složky maji chranit všechny bez rozdilu.

  • Bobr007SVK
    Bobr007SVK 1.5.2021 | 10:37:43

    Cim dalej horsie, uplakani americky zbohatlici, s futbalom to uz ma pramalo spolocneho…


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)