S03E13: Bring the Noise

S03E13: Bring the Noise

CZ 24.5.2021 683 000 42 minut


Když se Spencer dozví, že Grace prošvihla svou vlastní promoci, uspořádá pro ni s Oliviinou pomocí párty s překvapením, díky které navíc můžou odvrátit pozornost od reality. Billy si dělá obavy o vyhlídky na univerzity pro své hráče a proto se pokouší uspořádat přehlídkové utkání, což ale nejde tak snadno, jak doufal. Coop se dostává do těžké situace s Laylou. Asher si musí ujasnit své pocity k máminu snoubenci a stejně tak své city k Vanesse.

Základní info:

Režie: Avi Youabian
Scénář: Mike Herro & David Strauss

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Spence Moore II (Chris Jackson), Kareem Grimes (Preach), Noah Gray-Cabey (Frausto), Alexandra Barreto (Elena Montes), Alondra Delgado (Vanessa Montes), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Dina Meyer (Gwen Adams), Anna Lore (Carrie), Donny Boaz (Jacob), Annie Thurman (Gabby),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 29.8.2021 | 22:25:54

    Dobry díl, musim řict že fakt nemělo chybu jak o Spencerovi a Liv mluvili v televizi a Spencer se toho rozhodl využit spravně nač přitahovat pozornost když už je maji stejně v merku a zaleži na všech životech nikdo neni vyjimečny a jsem zvědav na Liv protože vypada to že se sesype a taky jsem zvědav na Coop a Preache jako jejiho agenta, jinak ta oslava byla perfektni a Liv to slušelo a jsem zvědav na Ashera a mrzi mě že s Vanessou mu to nevyšlo už by si zasloužil dlouhodoby vztah.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)