S03E16: No Opp Left Behind

S03E16: No Opp Left Behind

CZ 28.6.2021 644 000 42 minut


Zatímco se Spencerova středoškolská fotbalová kariéra blíží ke konci, začíná si Spencer představovat svou budoucnost. Jordan si dělá starosti o svou fotbalovou budoucnost a Ashera rozruší, když zjistí, že před ním Montesová něco zatajovala. Grace se pokouší o hezký večer, když se k ní dostanou dobré zprávy, ale Dillon si najde způsob, jak to zhatit. U Layly skupina pořádá Přátelvzdání, ale ne každého čeká přátelské uvítání.

Základní info:

Režie: David McWhirter
Scénář: Cam'ron Moore & Carrie Gutenberg

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Cody Christian (Asher Adams), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks), Hunter Clowdus (JJ Parker), Kareem Grimes (Preach), Alexandra Barreto (Elena Montes), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Anna Lore (Carrie), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Ella Simone Tabu (Amina),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 30.8.2021 | 9:35:32

    Dobry díl, musim řict že bylo perfektni jak Layla sezvala všechny sve kamoše a někteři se usmiřili hlavně Spencer a Coop ale ta Carrie je fakt mimo už jen chybi aby Laylu něčim otravila a pak se o ni začla starat a jsem zvědav co řekne Coop až zjisti že Preach ma dceru a je mi lit oJordana že dřčel zbytečně a ve finale si nejspiš nezahraje.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)