S03E18: Int'l Players Anthem (I Choose You)

S03E18: Int'l Players Anthem (I Choose You)

CZ 12.7.2021 603 000 42 minut


Jordanův a Simonin velký den se blíží a oba si s pomocí Billyho a Laury začnou představovat, jak bude vypadat jejich nová budoucnost. Spencer a Billy si uvědomují, pod jak velkým tlakem se fotbalový tým nachází, ale k jejich překvapení mají nového spojence. Jordan pomáhá Olivii pochopit, co ji drží zpátky a díky tomu začne rozumět, jak má vyvážit své zotavování s romancí. Layla a Coop mezitím odhalí tajemství, které jim pomůže objasnit, co se opravdu děje.

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: Robert D. Doty

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Cody Christian (Asher Adams), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks), Kareem Grimes (Preach), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Anna Lore (Carrie Brooks), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Ella Simone Tabu (Amina), Simeon Daise (Jabari Long), Shelli Boone (Tina Hicks), Merrick McCartha (Robert Hicks),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 30.8.2021 | 11:09:14

    Dobry díl, musim řict že jsem rad že Liv a Spencer jsou ted spolu už oficialně a jsem zvědav jak to vezmou jejich přatele a jinak je mi lito Jordana ale Simone měla pravdu že jeho misto je v LA a že by oba nebyli nakonec štastni a jsem zvědav na Laylu jak si poradi s Carrie a taky jsem zvědav jake Mo chysta překvapeni pro Coop.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)