S03E19: Surviving the Times

S03E19: Surviving the Times

CZ 19.7.2021 724 000 42 minut


Zdá se, že se pro Spencera všechno v jeho životě vyvíjí dobře, ale vše se změní, když se Billy dozví, co před ním tajil. Jordan a Asher obdrží novinky, které ani jeden z nich nečekal. Coop je natěšená na turné, ale je zklamaná, když ji nikdo z jejího týmu nemůže doprovodit a získá víc, než předvídala. Layla si mezitím dělá čím dál větší obavy o kamarádku a je odhodlaná jí pomoct.

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: John A. Norris

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Cody Christian (Asher Adams), Bre-Z (Tamia Cooper), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks), Hunter Clowdus (JJ Parker), Kareem Grimes (Preach), Alexandra Barreto (Elena Montes), Spence Moore II (Chris Jackson), Anna Lore (Carrie Brooks), Noah Gray-Cabey (Frausto), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Ray Campbell (JP Keating), Casper Van Dien (Harold Adams), Akono Dixon (Andre), DeSean Jackson (sám sebe),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Golradir
    Golradir 9.9.2021 | 14:52:29

    Chudák Asher :(

  • Jiri007
    Jiri007 30.8.2021 | 11:56:27

    Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že jedno tajemstvi zpusobi tolik škody ale aspon to vypada že si to vyřikali a jsem rad že Jordan a Spencer dostali to co chtěli ale je mi lito Ashera že ma zase prušvih, jinak jsem zvědav na Carrie a Laylu protože vypada že si Carrie chce sahnout na život a Coop je fakt dobra jak předpovidala nějakou levotu a jsem zvědav co s ni bude jestli to přežije a jinak bylo dobre jak Liv řikala všem že jsou se Spencerem par.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)