All American je hitem na Netflixu

All American je hitem na Netflixu

30.8.2019 16:38


Překvapilo vás, když stanice The CW prodloužila svůj nový seriál All American pro druhou sérii, a to i navzdory slabší sledovanosti? Důvod byl jednoduchý. Seriál totiž po streamování na Netflixu zaznamenal obrovský úspěch, což prospělo jeho osudu.


Loňská podzimní novinka All American si na The CW udržovala rating 0,2 a občas vystoupala i na 0,3 a průměrnou sledovanost okolo 660 tisíc diváků. Toto číslo není nic moc, ale stanice celkově vysokými čísly neoplývá, tudíž i menší sledovanost nemusí znamenat pro seriál konečnou. Zejména letos jsme toho byli svědky právě u seriálů All American či In the Dark. All American byl jediným podzimním seriálem, který nebyl obnoven zároveň s ostatními a vedení stanice si své rozhodnutí nechávalo až na květen, protože v té době budou už i vědět, jak se seriálu daří na Netflixu, kde se začal All American streamovat 31. března. A jak se ukázalo, seriál si novou řadu vybojoval.

Prezident stanice The CW Mark Pedowitz prozradil, že All American na Netflixu velmi prosperuje, což přispělo k prodloužení pro druhou sérii. Pedowitz také zmínil, že jejich letošním novinkám se na Netflixu opravdu daří, jeho slovy se seriálu Charmed daří dobře, Legacies opravdu, opravdu dobře a z All American se stal fenomenální hit srovnatelný se seriálem Riverdale (pozn. sledovanost Riverdale se po první sérii díky letnímu streamování na Netflixu zvedla o dvojnásobek). A stejně dobře se na Netflixu daří i seriálu In the Dark, jehož popularita stoupá čím dál rychleji.


(Spencer září nejen na hřišti, ale i na Netflixu. Foto: The CW)

A na co se můžeme v druhé sérii těšit? Producentka Nkechi Okoro Carroll prozradila, že druhá série zodpoví dvě důležité otázky z finále první série, a to, zda Spencer přestoupí zpět na školu v Crenshaw nebo zůstane v Beverly Hills a zadruhé, kdo je Dillonovým skutečným otcem. Odpovědi na obě tyto otázky by rádi zodpověděli nějak nečekaně. Tvůrčí tým by se také rád zabýval tématem poranění hlav a následně i mozku. Nová série také začne s malým časovým skokem, ale nepůjde hned o nový školní rok, spíše někdy v průběhu srpna, kdy se fotbaloví hráči připravují na novou sezónu zápasem zvaným seven versus seven, který slouží spíše k tréninku na další hlavní zápasy a mnoho středoškolských fotbalistů si tuto část roku náramně užívá.

Zdroj: Deadline, Deadline

Co říkáte na úspěch seriálu na Netflixu? Myslíte, že se to projeví i na sledovanosti nové série?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!