All American se vrátí opět na podzim

All American se vrátí opět na podzim

16.5.2019 16:09


Dnes vydala stanice The CW svůj program pro podzimní program, ve kterém nechybí ani letošní novinka All American, která se vrátí se svou druhou sérií. O čem tato řada bude?


Prozatím nebylo stanovené přesné datum, kdy se seriál vrátí a s kolika epizodami, ale víme, ve který den se seriál bude vysílat. První řadu jste mohli sledovat ve středy (u nás o den později), avšak druhou řadu si budeme užívat už v pondělní večery (opětovně, u nás tedy v úterý nad ránem). Navíc dostává All American časový slot o hodinu dřív, tudíž bude pondělní večer na The CW otevírat a po něm bude následovat třetí série seriálu Black Lightning. Níže si můžete přečíst popis druhé série.

Spencer James, kterému se podařilo vyhrát šampionát, má nyní před sebou těžké rozhodnutí – zůstane v Beverly Hills nebo se vrátí do Crenshaw ke své matce, bratrovi a otci, u něhož má možnost hrát v jeho týmu, jelikož se Corey James stal novým trenérem týmu z Crenshaw? Není to pro něj vůbec lehké rozhodnutí, jelikož nejde jen o fotbal. Musí si vybrat mezi lidmi, které miluje. Beverly Hills pro něj není už jen místem, které ho může přivést na výsluní; nyní zde má přátelé včetně jeho bývalého soka a nyní spojence Ashera, který se nadále snaží dosáhnout svého fotbalového snu. Dále tu má svou přítelkyni Laylu, která se v tichosti vypořádává s vlastními démony. A kromě toho zde má svou druhou rodinu, tedy Bakerovy, kteří se snaží přizpůsobit jejich novému životu poté, co se jejich pevná rodina rozpadla. Nicméně, zatímco Spencer čelí tomuto nelehkému rozhodnutí, začíná si uvědomovat, že jeho volba bude mít dopad na ty, kteří mu jsou blízcí, včetně jeho nejlepší kamarádky Coop, která se snaží dát svůj život dohromady tím, že opustí gangsterský život a půjde si za svým hudebním snem.


(Život s kterými lidmi si Spencer vybere? Foto: Twitter)

Těšíte se na druhou sérii? A jak si myslíte, že si seriál povede v novém časovém slotu?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře