Co nás čeká v 9. - 11. díle?

Co nás čeká v 9. - 11. díle?

11.4.2021 15:29


Před námi je druhá polovina třetí série a vy si uvnitř článku můžete přečíst, co nás čeká v nadcházejících třech epizodách. Například v rodině Bakerových dojde k odhalení několika skutečností o Olivii a Jordanovi a Spencer musí na hřišti ukázat, co v něm je, aby měl fotbalovou budoucnost.


3×09 – Testify

Datum premiéry: 12. dubna 2021

Spencer je naštvaný na Olivii, kvůli čemuž musí čelit několika svým těžkým pravdám. Olivia věci ještě zhorší, což má za následek, že si Billy, Laura a Jordan dělají obavy. Billy shání vykopávače a uspořádá nábor a je překvapen, kdo se ukáže být nejvhodnějším kandidátem. Montesová mezitím postaví Ashera před obtížné rozhodnutí o jeho fotbalové kariéře a Coop po rozhovoru se svou mámou učiní rozhodnutí o škole.


(Pravda o Olivii se už brzy vyjeví. Foto: The CW)

3×10 – Put Up or Shut Up

Datum premiéry: 19. dubna 2021

Spencer pociťuje tlak okolí a uvědomuje si, že musí předvést svou nejlepší hru, poněvadž se pořád snaží jít si za svým snem o hraní fotbalu. Jordan učiní riskantní tah, když jde o fotbal. Olivia jde k novým anonymním narkomanům, aby si našla sponzora, ale bojí se, že se rozhodne špatně. Coop odhalí Layle pár informací o jejím otci. Billy a Laura jsou v šoku, když se doslechnou, co před nimi Jordan tajil.

3×11 – The Bigger Picture

Datum premiéry: 26. března 2021

Když si za Spencerem přijede promluvit vysokoškolský náborář, musí se Spencer rozhodnout, jestli ony podmínky za to stojí. Billy si uvědomuje, že přístup náborářů se změnil a dostává nápad, jak pomoci svým hráčům. Když policie zastřelí jednu mladou černou ženu, na Olivii to dolehne a sáhne po drastických opatřeních, aby dosáhla spravedlnosti. Jordan bojuje se vším, co se kolem děje, tak se mu Spencer, Asher a JJ snaží pomoci. Layla čerpá inspiraci z Coop, když Coop udělá něco obětavého pro dobrou věc. Grace se dozvídá něco nového o řediteli Carterovi, což ho staví do jiného světla.

Na co se v následujících dílech těšíte nejvíce?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře