Co nás čeká v závěru čtvrté série?

Co nás čeká v závěru čtvrté série?

8.5.2022 18:42


Uvnitř článku si můžete přečíst, na co se můžete v posledních třech dílech čtvrté řady All American těšit. Na jednání postav bude mít určitě velký vliv blížící se zápas mezi soupeřícími univerzitami a stejně tak i halloweenský ve­čer.


4×18 – Came Back for You

Datum premiéry: 9. května

Spencer je připravený zahájit další krok v cestě za sponzoringem, ale všechno může být v ohrožení dřív, než to vůbec začne. Olivii pohltí její článek a rychle zjišťuje, že může přijít o vše. Jordan se dočká překvapení, které naruší jeho plány s Laylou. Billymu dělá obavy jeho práce a obdrží radu, díky které přijde s novým plánem. Coop a Laura si mezitím uvědomují, že si mohou nečekaným způsobem vzájemně pomoct.


4×19 – Murder Was the Case

Datum premiéry: 16. května

Napětí mezi Spencerem a Asherem je na nejvyšší úrovni a JJ proto uspořádá pro partu večírek. Olivia jde, co se týče článku, proti svým instinktům, čímž vzniká konflikt mezi ní a Spencerem. Jordan se pokouší skrze nezvyklá rozhodnutí, která postřehnou i jeho přátelé, skrýt své city. Coop se daří v nové práci a Patience tak spatřuje její novou stránku. Grace se připojuje k Billymu na celonoční hlídání školy před halloweenskými vandaly a podělí se s ním o nějaké své novinky.

4×20 – Champagne Glasses

Datum premiéry: 23. května

Po dramatickém konci Halloweenské párty se Spencer ze všech sil snaží všechno rozčlenit a soustředit se na velký zápas. I přes Lauřinu nelibost se Billy a Olivia vydávají na misi, aby udělali, co považují za správné, díky čemuž toho zjistí víc, než očekávali. Jordan dává najevo, co chce, ale naráží na vzdor a Laylu čeká v práci šokující zpráva. S Coop cloumají emoce a Asher zjišťuje, co znamená přizpůsobování. Grace obdrží životní nabídku, kterou zřejmě nelze odmítnout.

Na co se v posledních dílech čtvrté série těšíte?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře