The CW pod novým vedením ohlašuje první prodloužení pro další sérii

The CW pod novým vedením ohlašuje první prodloužení pro další sérii

11.1.2023 20:10


Určitě víte, že na podzim došlo ke změně vlastnictví na stanici The CW, čímž došlo v loňské sezóně na ukončování spoustu jejích seriálů. Některé bouři přečkaly, avšak žádný seriál neměl jisté, že přežije i aktuální sezónu. Nyní už ale víme, že All American bude šťastlivcem.


Seriály na The CW, které vyvázly z loňského „předčasného“ ukončování, provázela v letošní sezóně nejistí budoucnost, jelikož stanici The CW převzala pod svá křídla společnost Nexstar. Ta navíc ohlásila, že chce provést na stanici změny, aby začala vydělávat a nepohybovala se už v červených číslech, a s největší pravděpodobností ne všechny seriály budou ve svém vysílání pokračovat. I díky tomu bylo o osudu čtyř seriálů rozhodnuto už předem a Stargirl, Riverdale, The Flash a Nancy Drew čekají závěrečné série. Nad všemi zbylými dosud visel otazník. Ale už je o jeden otazník méně.

(Fanoušci All American se mohou radovat.)

Bylo totiž oficiálně potvrzeno, že All American, který na stanici dominuje v rámci ratingových čísel, se v příštím roce vrátí se svou šestou sérií. Tím se ze seriálu také stává veterán stanice, neboť žádný jiný starší už vysílán nebude. O jeho spinoffu All American: Homecoming zatím rozhodnutí nepadlo, ale jelikož se ratingově drží hned za svým starším sourozencem, šance na prodloužení má také. Nový prezident stanice Brad Schwartz navíc o All American mluví jako o jedné z vlajkových franšíz na The CW a určitě by proto bylo škoda polovinu této franšízy zahodit.

Zdroj: Deadline

Věřili jste, že seriál zaboduje i u nového vedení?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře