The CW vyvíjí spinoff All American

The CW vyvíjí spinoff All American

11.1.2021 18:11


Vzpomínáte, jak měl All American namále, aby se vůbec dočkal druhé série? To se naštěstí změnilo díky obrovské popularitě na Netflixu, což vedlo i k nárůstu sledovanosti během druhé řady. Díky úspěchu seriálu tak stanice The CW přemýšlí o vytvoření spinoffu.


Když před dvěma lety vysílal All American svou první sérii, moc lidí v té době nejspíš netušilo, jaké popularity se nakonec seriál dočká. A to jsme se téměř druhé série nedočkali, protože sledovanost moc přívětivá nebyla. Když ale po odvysílání na The CW zamířil All American na Netflix, zde nabral druhý dech. Podle informací se jeho popularita rovná seriálu Riverdale, který na Netflixu patří k těm nejúspěšnějším seriálům od The CW. Rostoucí oblíbenost All American se projevila i na druhé sérii, jejíž premiéra je dosud nejsledovanější epizodou a i celkově se sledovanost seriálu zvedla, navíc jde o jediný seriál stanice, který se tím může za loňský rok chlubit. Proto se vedení stanice už dívá, jak by se s touto popularitou dalo naložit a uvažuje tak o vytvoření spinoffu.

(Hlavní postavou spinoffu by se stala Simone. Foto: The CW)


Pokud se všechno vydaří, bude se spinoff soustředit na postavu Simone Hicks, kterou ztvárňuje herečka Geffri Maya. Simone jsme poprvé spatřili během druhé série. Stala se přítelkyní Jordana a nakukala mu, že s ním čeká dítě, i když ho ve skutečnosti čeká s jiným. Kvůli tomu o Jordana přišla, ale ten si nakonec uvědomil, že ji má pořád rád a ti dva svůj vztah ve finále druhé série opět započali. Ve spinoffu bychom sledovali Simone na univerzitě, konkrétně na historicky černošské univerzitě, a tento potenciální spinoff bude představen v rámci třetí série. Ještě nevíme, o kterou epizodu by se mělo jednat, ale s největší pravděpodobností to bude až nějaká v druhé polovině série. Prozatím ani celá tato informace neznamená, že takový seriál skutečně uvidíme, pouze se o něm začíná uvažovat.

Zdroj: Deadline

Jak se vám zamlouvá koncept tohoto spinoffu? Chtěli byste, aby ho stanice skutečně objednala?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!