Třetí série vítá čtyři herecké posily

Třetí série vítá čtyři herecké posily

13.1.2021 17:28


V nadcházející sérii se můžeme těšit i na několik nových vedlejších postav, které si všechny představíme uvnitř článku. A jedna nová studentka bude mít dokonce společnou minulost s jedním spolužákem ze školy v Beverly.


Návrat nové série samozřejmě znamená, že se dočkáme i nějakých nových postav. Jedna změna nás čeká i v počtu hlavních postav, ke kterým se přidá i Patience, která dosud působila ve vedlejší roli. Ale o tom jsme vám už psali. Co se ale týče nových postav, tak nyní víme o čtyřech hercích, kteří se zhostí vedlejších rolí.

První posilou se stává herec Mike Merrill. Představí se jako Christian Mosley a jedná se o mladého a dychtivého ředitele talentů, který je chráněncem JP Keatinga. Herečka Alondra Delgado ztvární Vanessu Montes, novou studentku a dceru nového hlavního trenéra. Je svéhlavá a sebevědomá a nenechá se rozhodit zvýšenou pozorností, která s tím, že je nová, souvisí. Překvapivě má ale společnou minulost s jedním z jejích spolužáků.


(Vpravo Mike Merrill, vlevo Alondra Delgado. Foto: Deadline)

Postava D’Angela Cartera není úplně nová, jelikož si zahostoval ve finále druhé série jako školní inspektor, který chce přetvořit střední školu v Crenshaw na magnetickou školu a celou čtvrť přeměnit na oblast pro bohatší lidi. D'Angela, kterého ztvárňuje herec Lamon Archey, budeme ve třetí sérii vídat mnohem častěji, protože i on v ní bude vystupovat ve vedlejší roli. A jak jsme viděli v traileru, s Billym spolu moc vycházet nebudou. Poslední známou novou posilou je herečka GG Townson, která si zahraje postavu Lil Jewel, zpěvačky, která pracuje na svém novém albu u JP Keatinga. Ačkoliv se může trochu zdát, že jí jde jen o její vlastní zájmy, je toho na ní ve skutečnosti mnohem více.

(Vpravo Lamon Archey, vlevo GG Townson. Foto: Deadline)

Zdroje: Deadline (1, 2, 3)

Která z těchto postav vás nejvíce zaujala?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře