Giancarlo Esposito míří do Allegiance

Giancarlo Esposito míří do Allegiance

20.2.2015 17:07


Zlo přichází do světa Allegiance.


Po zrušení Revolution si Giancarlo Esposito musel rychle najít novou práci. Nyní se objeví v seriálu Allegiance a to už v sedmé epizodě. Jako i u svých dalších postav, ani tady to nebude žádný dobrák od kosti. Esposito si zahraje Oskara Christopha, mezinárodního teroristu, kterému jdou po krku agenti CIA. Tentokrát je najat ruskou vládou, aby dohlížel na útok proti Spojeným Státům. Jeho specialitou bude provádět akce, aby vypadali jako nehody. A bude právě na O’Connorových, zabránit mu v pádu domina s nedozírnými následky. Christoph prý bude jako chameleon a za dobu svého působení vyzkouší několik převleků i změn identity. Máme se tedy na co těšit. Postava byla inspirována Carlosem zvaným „Šakal“, který působil coby bombový atentátník na přelomu let sedmdesátých a osmdesátých.

Jako nemilosrdný distributor metamfetaminu Gus Fring, Foto: AMC


„Je to náš hlavní záporák, ten typ co se nenechá snadno polapit“, pronesl podle tvinsider výkonný producent George Nolfi. "V podstatě si opět zahraje Guse Fringa, jen kdyby byl mezinárodní terorista. Jsme nadšeni, že do toho šel s námi. Tu roli vzal s potěšením. Když chce, umí být velmi děsivý a soustředěný!""
Zatím není známo v kolika epizodách bude Esposito vystupovat, ale snad ho uvidíme po zbytek sezóny. Giancarla můžete znát především ze seriálu Revolution, Breaking Bad či Once Upon a Time

Těšíte se na příchod nové postavy? Máte tohoto herce rádi?


Jít na Allegiance | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!