S18E07: Beyond the Alcove or: How I Learned to Stop Worrying and Love Klaus

S18E07: Beyond the Alcove or: How I Learned to Stop Worrying and Love Klaus

CZ 8.3.2022 490 000 22 minut


Francine u Smithů uspořádá večeři pro přátele. Součástí jejího plánování je odsunutí Klause co nejdál, aby hosty neotravoval a celou akci nezkazil. Klaus je ale překvapivě za hvězdu a Francine zanedlouho zjistí, proč tomu tak je a jak se Klausovi podařilo podrobit si celé Langley.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
20 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Patrick Stewart (Avery Bullock), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Seth MacFarlane (Roger), Scott Grimes (Steve Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Mike Henry (Jackson), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)