Roger

Roger

Seth MacFarlane Sezóny 18 2005 - 2022


Mnohotvářný a podlý mimozemšťan, který žije u rodiny Smithových.

Roger je mimozemšťan, který před mnoha lety přistál na planetě Zemi, kde začal žít. Jednoho dne ho však chytila CIA, která ho uvěznila na své základně a začala ho testovat. Brzy poté se Roger setkal se Stanem, kterému čirou náhodou zachránil život. Když si to Stan uvědomil, tak pomohl Rogerovi utéct a nechal ho bydlet u sebe doma.

Díky tomu se Roger poznal s Francine, Hayley, Stevem a Klausem, se kterými začal sdílet svůj život. Stan ho nechal bydlet na půdě, kde si Roger otevírá svůj bar. K rodině Smithových se i přesto chová jako ke spodině, neustále je podráží, lže jim a tropí jim naschvály. Pravděpodobně se jedná o bisexuála. Když se cítí špatně, tak vše utápí v alkoholu.

Roger je znám tím, že je mimozemšťanem mnoha osobností. Má od Stana zakázáno chodit na veřejnost, a proto se obléká do nejrůznějších převleků a přijímá nejrůznější osobnosti. Díky tomu má Roger tolik jmen a přezdívek, že sám neví, zda daná osoba je on, či někdo jiný. Roger se tak dá považovat za všeználka, protože se díky svým osobnostem ve všem vyzná.

Foto: FOX
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!