S02E02: Charlie´s Dad Starts to Lose It

S02E02: Charlie´s Dad Starts to Lose It

CZ 17.1.2013 1 660 000 23 minut


Martin vyruší Charlieho během sezení a říká mu, co mu má koupit, chvíli na to ho vyruší Sam a vede Charlieho do kuchyně, kde mu ukazuje dědečkovy boty v lednici. Charlie se rozhodne vzít Martina na vyšetření k lékaři, jestli netrpí Alzheimerovou chorobou, vyšetření nic neprokáže, proto se Charlie rozhodne sledovat svého otce pomocí skryté kamery a vidí, jak se Martin snaží zapnout televizi pomocí zmrzlinového sendviče.

Mezitím se Patrick rozhodne zvýšit sebevědomí Nolanovi tím, že mu změní šatník, ale když dojde na kravatu, tak Nolan dostane panický záchvat.

Charlie se rozhodne přestěhovat Martina do svého domu a u něj doma mu balí věci, když v tom někdo zabuší na dveře. Za dveřmi stojí Barbara a Elaine, které hledají Martina, chtějí si s ním vyřídit to, že je podváděl, když na to přišly, tak se vymlouval na to, že má Alzheimerovu chorobu.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Anger Management(Kurz sebeovládání)

Charlie je terapeut, který si zve své pacienty do vlastního prostorného domu a pomáhá jim se zvládáním jejich vzteku. Sám však má problémy se zvládnutím svého vzteku. Nechybí ani exmanželka, se kterou má Charlie dceru Sam.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX, FX | 23 minut
žánr
Komedie
hrají
Brett Butler (Brett), Laura Bell Bundy (Jordan Denby),