S02E11: Charlie Dates Crazy, Sexy, Angry

S02E11: Charlie Dates Crazy, Sexy, Angry

CZ 4.4.2013 1 024 000 23 minut


Charlie opět narazí na Lori, která právě s Jennifer vymýšlí nový byznys – chtějí prodávat čávu. Lori se zmíní, že chtěla Charliemu zavolat a rovnou si domluví rande.

Na sezení si Lacey stěžuje, že nemůže na seznamce najít toho správného chlapa, Patrick ji nabídne, že to zkusí za ní a Ed na to reaguje vsázkou, že najde lepšího chlapa, než on. Nolan se přidává, ač velmi nerad.

Kate vyráží s Jennifer na dámskou jízdu a balení chlapů. Kate se vůbec nedaří, všichni chlapi se točí jen okolo Jennifer a Kate je z toho naštvaná.

Po prvním sexu s Lori je Charlie znechucen a chce se s ní rozejít, zpráva o rozchodu Lori naštve a mají s Charliem další sex, který Charlie chválí. Přijde to na, že Lori má problémy se vztekem, když se naštve, dá průchod své vášni.

Kate A Jennifer vyráží na další dámskou jízdu tentokrát do galerie a Jennifer opět boduje více, než Kate. Kate jde tedy tvrdě za svým a pozve chlápka k sobě domů.

Ed, Patrick a Nolan představují Lacey muže, které pro ni vybrali na webu, Lacey si vybírá toho od Patricka, ten však na rande nedorazí, ukáže se, že je teplej.

Nakonec se Charlie rozchází s Lori a Kate přijde na to, že nemůže spát s jiným chlápkem a neznámého posílá pryč.


Thumbnail Play icon


  • 1Bobesh1
    1Bobesh1 6.4.2013 | 21:48:36

    Jeden z nejlepších dílů druhé řady, dost tomu pomohlo, že tentokrát to nebylo jenom o Charliem, ale dostali větší prostor i ostatní.


Anger Management(Kurz sebeovládání)

Charlie je terapeut, který si zve své pacienty do vlastního prostorného domu a pomáhá jim se zvládáním jejich vzteku. Sám však má problémy se zvládnutím svého vzteku. Nechybí ani exmanželka, se kterou má Charlie dceru Sam.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX, FX | 23 minut
žánr
Komedie
hrají
Brett Butler (Brett), Laura Bell Bundy (Jordan Denby),