Desátá řada nemusí být poslední, připouští tvůrce Archera

Desátá řada nemusí být poslední, připouští tvůrce Archera

3.6.2018 20:20


Ještě před dvěma lety Adam Reed tvrdil, že Archer skončí desátou sérií. Bylo to zrovna v době, kdy stanice FX, potažmo FXX, rozhodla o tom, že seriál dostane nejen osmou, ale rovnou další dvě řady navíc. Tvůrce Archera teď ale svá předchozí prohlášení mírní.

Desátá řada nemusí být poslední, potvrdil scenárista, tvůrce seriálu a taky dabér Adam Reed třeba pro IndieWire anebo pro Collider. Muž, jehož hlasem v seriálu mluví Ray Gillette (letos jako kapitán Reynaud), dokonce prozradil, že uvažuje o tom, že by Archera nechal zemřít. Jak diváci vědí, tajný agent totiž na konci sedmé řady upadl do kómatu.

(Adam Reed slibuje, že zjistíme, jestli se Archer z kómatu probudí, anebo ne. Foto: FXX)

Na to konto Adam Reed dodal, že si ještě není tak úplně jistý, jestli nakonec seriál skončí příští rok a navždy se rozloučí. Vzhledem k tomu, že poslední dvě řady, tedy osmá a devátá, se odehrávají v Archerově hlavě, zatímco je napojený na přístroje v nemocnici, může se jeho kóma klidně ještě protáhnout. Na stole je taky ještě (už několik let) možnost, že Archer vystoupí ze svého dvacetiminutového formátu a posune se do víc než hodinového filmu. Reed v jednom z rozhovorů zmínil, že si dovede představit hlavní postavy v biblických příbězích – a Sterlinga jako krále Heroda.

Embed from Getty Images

(Adam Reed stojí nahoře uprostřed s ostatními herci, kteří namlouvají Archera.)

Přesto však tvůrce animované komedie slibuje, že se fanoušci jednou skutečně dozví, jak to s titulní postavou v tom „skutečném světě“ nakonec dopadlo. A jestli několik střelných ran v těle nakonec přežil. Adam Reed taky dodává, že se o směřování desáté série diváci dozví z poslední epizody té deváté. Je taky dost možné, že už v této řadě byl nějaký náznak toho, na co se můžou fanoušci za rok těšit.


Jít na Archer | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!