Don Cheadle aktuálně nemá k seriálu co prozradit, protože nic neví

Don Cheadle aktuálně nemá k seriálu co prozradit, protože nic neví

10.8.2021 16:51


Seriál je stále v raném projektu a celý tvůrčí tým se teprve bude scházet, aby určil směr seriálu, tam by koneckonců neměl chybět ani Don Cheadle, který už má k seriálu taktéž co říci. Něco málo se ale už přeci jenom ví, tak pojďme si shrnout ty základní informace, co o seriálu víme.


Herec Don Cheadle aktuálně propaguje film Space Jam: A New Legacy, ale sem tam se řeč pochopitelně stočí na Marvel. Cheadle novináře informoval, že natáčení by mělo začít někdy v první polovině roku 2022. Pokud diváci dobře znají komiksovou sérii Armor Wars, tak nejspíše tuší, o co půjde.

V komiksech se totiž dostane zbroj Tonyho Starka do nesprávných rukou. Iron Man pátrá po své ztracené technologii a následně vypátrá, že se dostala až k těm největším padouchům. Tony tak čelí před volbou, zda svou technologii znovuzíská nebo radši zničí. Právě o tom podobném bude i náš seriál.


(Když nikdo nic neví, není moc o čem mluvit. Přesto herec dostává ty samé otázky. Foto: Disney)

Bohužel nic moc bližšího nevíme a v podstatě se není čemu ani divit. Don Cheadle měl sice pár úvodních schůzek, ale nemůže nic vyspoilerovat, protože neví aktuálně nic konkrétního, o čem seriál bude. Nicméně i tak bude Cheadle členem tvůrčího týmu a za pár týdnů se se všemi sejde, kde se udělá velký brainstorming, o čem by měl seriál být, kam by měl směřovat apod.

Seriál by se znovu měl otřít o odkaz Tonyho Starka. Podobně jako tomu bylo ve filmu Spider-Man: Far From Home, jen tady by to mělo být ve větším a hlubším měřítku. Nyní bude víc času na prozkoumání Starkova odkazu, Rhodey byl navíc Tonyho blízký přítel, je mu vděčný za zbroj War Machina a ještě k tomu ho dal do kupy, když se vážně zranil v Civil War. Bude tedy nejen na co vzpomínat, ale Rhodes bude mít ještě větší odhodlaní a důvod, aby Iron-manova zbroj nakonec skončila tam, kde má.

Jak se těšíte na seriál? A bude nějak propojen s Iron Heart?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Armor Wars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře