Objeví se v Armor Wars Vision či třeba Justin Hammer? Oba jsou ve hře

Objeví se v Armor Wars Vision či třeba Justin Hammer? Oba jsou ve hře

26.6.2021 15:21


Seriál Armor Wars se aktuálně chystá a fanoušci Iron Mana si určitě přijdou na své. Nyní se spekuluje, s jakými známými postavami bychom se mohli setkat. A tentokrát jsou ve hře poměrně zajímavá jména, která jsme již několik let neviděli. Tak co tedy všechno víme?


Seriál se primárně bude soustředit na Jamese Rhodese, který se pokusí dopadnout zloděje, který ukradne Iron-Manovu výzbroj. Poměrně fádní a jednoduchá zápletka ovšem mohla začít už v jiném seriálu, který máme již za sebou – The Falcon and The Winter Soldier. Pokud jste seriál ještě neviděli, radši přestaňte číst a ke článku se vraťte později, až budete mít celý seriál zhlédnutý.

V průběhu první řady The Falcon and The Winter Soldier jsme se seznámili s Power Brokerem, který ovládal kriminální podsvětí v Madripooru. Power Brokerem nakonec byla naše slavná Sharon Carter, která v závěrečné scéně seriálu hovořila s někým neznámým, kdy si povídali o tom, že nyní budou mít přístup k tajným vládním tajemstvím a prototypům. A dost možná mluvila o výzbroji Tonyho Starka.


Ta podle všeho, alespoň co víme my, by neměla být v moci vlády USA, ale vždy lze najít nějakou skulinku, jak se mohl určitý kus technologie ztratit a dostat se do nežádoucích rukou. Také se spekuluje, že záhadná osoba, se kterou Sharon mluvila, by byl Justin Hammer v podání skvělého Sama Rockwella. Určitě si na Hammera vzpomínáte jako na hlavního záporáka z filmu Iron Man 2.

(Rhodey by mohl pronásledovat staré známé. Foto: Disney+)

Na konci filmu skončil za mřížemi, když ho dopadla Black Widow. S postavou jsme se ještě setkali v roce 2014 v krátkém mini-filmu All Hail the King, kde Hammer byl stále ve vězení. Postava má ale určitě skrytý potenciál a její další využití by stálo za zvážení. Nyní se Hammerovo jméno nejvíce skloňuje právě s Armor Wars, kde by Justin mohl být dokonce hlavním záporákem, který se konečně dostal ke zbroji Tonyho Starka.

A Rhodey by se pokusil Hammera (opět) zastavit. V seriálu by tak nemusela chybět ani Sharon Carter. A když už jsme u dalších návratů, dost se diskutuje taktéž o Visionovi. Paul Bettany sice nedávno prozradil, že jeho kontrakt vypršel, ale to se může rychle změnit. Zatímco tvůrci zřejmě nebudou chtít mást hlavy filmovým fanouškům, Visiona spíše uvidíme v jiném seriálu než ve filmu.

A právě White Vision ze závěru WandaVision je stále naživu. Určitou spojitost s Armor Wars by tvůrci rozhodně našli. A pokud chtějí White Visiona v nějakém seriálu ještě využít, tady by pro to prostor byl. Na závěr dodáme, že o návrat do MCU by stál i Guy Pearce. Jeho Aldrich Killian ale na konci filmu Iron Man 3 zemřel, takže tady by to bylo s jeho návratem složitější.

Stáli byste o Justina Hammera, Visiona či jiné známé postavy z MCU v Armor Wars?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)


Jít na Armor Wars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!