Hodnocení osmé řady seriálu Arrow

Hodnocení osmé řady seriálu Arrow

11.2.2020 15:29


Vůbec poslední série Arrowa se skládala z pouhých desíti epizod, což se jednoznačně odrazilo na hodnocení. Jak jste hodnotili poslední sérii?


Dnešní divák raději oceňuje série s menším množstvím epizod, což znamená, že poslední série Arrowa šla naproti dobovým trendům. Možná i kvůli tomu si odnesla tak solidní průměrné hodnocení, které činí 88 %. Díky tomu se z ní stala čtvrtá nejlépe hodnocená řada celého seriálu. I když skončila za hodnocením druhé (96 %), první (92 %) a třetí (89 %) série, tak byla lepší než pátá (87 %), šestá (86 %), sedmá (83 %) a čtvrtá (80 %) série.

Letos jste za nejlepší díl zvolily rovnou dvě epizody, a to čtvrtou epizodu Present Tense a pátou epizodu Prochnost, které skončily shodně na 95 %. Naopak nejhorší letošní epizodou se stala crossoverová epizoda Crisis on Infinite Earths: Part Four (66 %). Rozhodně se sluší zmínit hodnocení posledního dílu celého seriálu, epizody Fadeout, která se ustálila na 93 %. Seriál Arrow tak bude patřil k seriálům, které skončily uspokojivě.


Právě na serveru IMDb byl hodnocen nejlépe poslední díl Fadeout, který si vysloužil skvělé hodnocení 96 %. Naopak nejhorším dílem se tu stal nultý díl seriálu Green Arrow and the Canaries, tedy devátý díl letošní série, který má jen 73 %.

Hodnocení všech epizod osmé řady seriálu Arrow naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Když porovnáme hodnocení fanoušků Edny a IMDb, tak zjistíme, že fanoušci Edny hodnotili lépe pět epizod, zatímco fanoušci IMDb také pět. Uživatelé obou portálů se neshodli na hodnocení ani jednoho dílu.


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!