Hodnocení sedmé řady seriálu Arrow

Hodnocení sedmé řady seriálu Arrow

3.6.2019 15:00


Seriál Arrow je tu s námi již sedmou sezónu, kvůli čemuž se kvalita pořád zhoršuje. I přesto se však sedmá série dočkala několika opravdu kvalitních dílů, díky kterým se zlepšil průměr celé řady.

Předposlední řada seriálu Arrow byla hodnocena poměrně dobře, s průměrem 83 % se sice stala druhou nejhůře hodnocenou sérií tohoto seriálu, ale i tak skončila na solidních číslech. Předčila sice hodnocení čtvrté řady (80 %), avšak skončila za hodnocením řady šesté (86 %), páté (87 %), třetí (89 %), první (92 %) a druhé (96 %).

Nejlepší hodnocení si na Edně odnesla sedmá epizoda The Slabside Redemption, která se ustálila na 96 %. Stejně to dopadlo i na serveru IMDb, kde se tentýž díl stal nejlépe hodnoceným, akorát výsledné hodnocení skončilo na 95 %.

Naopak nejhorší hodnocení si na Edně vysloužila osmnáctá epizoda Lost Canary, jež skončila na 63 %. I na IMDb byl nejhůře hodnocen tento dál, konkrétně skončil na 78 %, nicméně na stejném hodnocení skončila i desátá epizoda My Name is Emiko Queen.

Hodnocení všech epizod sedmé řady seriálu Arrow naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Když porovnáme hodnocení fanoušků Edny a IMDb, tak zjistíme, že fanoušci Edny hodnotili lépe sedm epizod, zatímco fanoušci IMDb čtrnáct. Uživatelé obou portálů se shodli pouze na jednom hodnocení, a to na hodnocení osmého dílu Unmasked (87 %).


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!