Jak moc krize změnila budoucnost Star City?

Jak moc krize změnila budoucnost Star City?

28.1.2020 14:00


Speciální epizoda z budoucnosti je již týden za námi, a proto si v následujícím článku shrneme co možná nejvíce změn, které zapříčinila nedávná krize.


Kvůli krizi na nekonečnu Zemí došlo ke změně budoucnosti, která nám byla představena v sedmé a osmé sérii. Kvůli tomu se veškeré budoucí dění změnilo, a tak se nyní podíváme na to, o kterých konkrétních věcech je řeč.

Změna atmosféry

Star City již na tom není tak špatně, jak v původní verzi budoucnosti. Město prosperuje, nevládne mu skupinka boháčů, již 20 let tu neproběhl žádný větší zločin a není tu žádný spor s Glades. Zároveň i panství rodiny Queenů i nadále patří té samé rodině.


Oliver Queen je uznávaným hrdinou

Původně místní obyvatelé nenáviděli samozvané strážce, což se nyní změnilo. Strážci jsou uznáváni a mezi nimi je respektován především Oliver Queen, který není hrdinou pouze svého města, ale i celého světa. Zároveň má ve městě postavenou sochu.

Mia má zcela nový život

Mia a William spolu vyrůstali, přičemž k sobě mají velmi blízko. Svého zesnulého otce velmi uznává, a proto nově nemá příjmení „Smoak“, ale „Queen“. Kromě toho právě dostudovala vysokou školu a chvíli byla připravena na to se provdat za JJe.

William, JJ, Connor a další mají upravené životy

Větších změn se dočkali i další potomci současných hrdinů. William dříve vedl svou vlastní firmu, nyní se stará o Smoak Technologies. JJ Diggle je Miiným snoubencem a manažerem galerie, přičemž vůbec není zlý. Právě JJ si vyměnil svou roli s Connorem, který je nyní tím špatným synem. Mia nemá Connora ráda, přičemž se zmínila o tom, že se léčí z drogové závislosti. Velkou změnou si prošla i Zoe Ramirez, ta již není mrtvá, přičemž ani nepatří mezi Kanárky.

Dinah Drake se nějak přenesla do budoucnosti

Dříve jsme v budoucnosti vídali starší Dinah Drake, ta je tu však nově ve svém současném já. Bylo to zapříčiněno kvůli tomu, že Dinah byla z nějakého důvodu přenesa do budoucnosti, přičemž její existence v přítomnosti byla naprosto vymazána. Že by Oliver chtěl, aby se mu Dinah postarala o dceru?

Helena Bertinelli byla skvělá matka

Samotné Heleny Bertinelli jsme se ve flashforwardové epizodě bohužel nedočkali, nicméně se tu objevila její adoptovaná dcera Bianca. Mia se zmínila o tom, že Helena byla skvělá matka, dokud záhadně nezmizela. Že by Oliver upravil povahu i této postavy?

Žádná organizace Kanárků

V budoucnosti existovala organizace Kanárků, ve které byly Dinah Laurel Lance ze Země 2, Dinah Drake i Zoe Ramirez. Vzhledem k tomu, že ve Star City zatím neprobíhá žádný konflikt, není tato organizace zapotřebí. Třeba se jí však někdy dočkáme.

Všimli jste si nějakých dalších velkých změn? Podělte se o ně s námi do komentářů pod článkem.

Foto: CW


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!