Kdo všechno se vrátil do poslední epizody seriálu Arrow?

Kdo všechno se vrátil do poslední epizody seriálu Arrow?

6.2.2020 17:00


Kromě stálic se v posledním díle celého seriálu objevilo několik navrátilců. Kdo všechno se tedy nakonec vrátil?


Vzhledem k tomu, že Oliver Queen zemřel v průběhu velkého crossoveru, se poslední epizoda s názvem Fadeout soustředila i na jeho pohřeb. A na ten se sešlo skutečně velké množství známých postav, mezi kterými byly i zesnulé, které však Oliver oživil, když přepsal realitu. Kdo všechno se tedy vrátil do poslední epizody?

Níže nebudeme zmiňovat stálice jako John Diggle a podobně, protože ty v seriálu působily pravidelně. Zároveň tu nezmíníme takové postavy jako Roy Harper Jr., který se objevil hned několika dílech poslední série a který se těsně před koncem opět stal členem týmu Arrow.


(Všechny návraty skutečně potěšily. Foto: CW)

Ze zesnulých postav se vrátili Moira Queen, Quentin Lance, Thomas Merlyn a Emiko Adachi. Z postav, které jsme v poslední době nevídali moc pravidelně, přišli Felicity Smoak, Curtis Holt, Thea Queen, Sara Lance, Anatoly Knyazev, Nyssa al Ghul, Talia al Ghul a mladší William Clayton. Velmi nás potěšil návrat Roryho Regana, který byl nově opět členem týmu.

Do finále zamířily i postavy z jiných seriálů, konkrétně Barry Allen a Kara Danvers. V posledním díle jsem se dočkali i Sladea Wilsona, nicméně jeho přítomnost měla jistý háček. Objevil se tu totiž skrze vystřižené záběry z druhé série, ve kterých ho Oliver přemohl a zabránil tak smrti Moiry. Teoreticky tedy šlo o nové záběry, protože tato scéna se dočkala své premiéry až nyní. A jako bonus jsme se v seriálu dočkali i tvůrce Marca Guggenheima. Ten stál za Felicity a Nyssou ve chvíli, kdy došlo k odhalení Oliverovy sochy.

Je tu nějaká další postava, která se podle vás měla objevit ve finále seriálu?


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!