Sledovanost osmé řady seriálu Arrow

Sledovanost osmé řady seriálu Arrow

8.2.2020 15:00


Po konci aktuální série jsme si pro vás připravili klasická shrnutí. Nejdříve se podíváme na sledovanost, která byla i tentokrát poměrně mizerná.


Letos jsme mohli vidět poslední řadu seriálu Arrow, na kterou se dle oficiálních čísel nedívalo moc lidí. Nezapomínejme však, že tato čísla nejsou zapříčiněna nějakým velkým nezájmem o seriál (i když ten má na tom také svůj podíl), ale spíše tím, že diváci si nové díly pouští raději na streamovacích službách. Průměr sledovanosti osmé řady se ustálil na 0,84 milionu diváků, kvůli čemuž se řadí za průměry sedmé (1,09 milionu diváků), šesté (1,27 milionu diváků), páté (1,76 milionu diváků), čtvrté (2,49 milionu diváků), druhé (2,62 milionu diváků), třetí (2,76 milionu diváků) i první (3,21 milionu diváků) série.

I tentokrát se největší sledovanosti dočkal crossoverový díl, Crisis on Infinite Earths: Part Four, který měl sledovanost 1,41 milionu diváků. Když tedy nebudeme počítat tento díl, tak nejvíce lidí se dívalo na devátý díl Green Arrow and the Canaries, který skončil na 0,89 milionu diváků. Zato nejhorší sledovanost si vysloužil čtvrtý díl Present Tense (0,62 milionu diváků).

Graf sledovanosti všech osmi sérií


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!