Existuje nějaká šance, že se hrdinové z budoucnosti dočkají svého vlastního seriálu?

Existuje nějaká šance, že se hrdinové z budoucnosti dočkají svého vlastního seriálu?

10.4.2019 15:00


Tvůrkyně seriálu Arrow byla nedávno dotázána na to, zda existuje možnost, že by po skončení tohoto seriálu vznikl spin-off zaměřující se na hrdiny z budoucnosti.

V sedmé řadě často navštěvujeme budoucnost, která se odehrává v roce 2040. Až na pár postav tu vystupují zcela nové tváře, které tvoří potomky současných hrdinů. Fanoušci si tuto budoucnost zamilovali, a proto je zajímá, zda existuje nějaká šance, že by se tato mladší generace dočkala svého vlastního spin-offu.

„Touto budoucností jsme jen chtěli rozšířit náš svět, který jsme vybudovali, a vidět, jak se vede další generaci, za kterou Oliver, Felicity a ostatní ze současnosti tak tvrdě bojují. Zbožňujeme tyto postavy a rádi bychom je v určitém množství vídali i po konci seriálu. Jsme moc rádi za to, jak jsme se s tím nakonec vypořádali. Budoucnost jsme si prostě oblíbili,“ řekla tvůrkyně Beth Schwartz.

(Dočkáme se těchto hrdinů alespoň v osmé řadě? Foto: CW)

Vyloženě spin-off se zřejmě neplánuje, nicméně tvůrkyně naznačila, že by mohlo dojít k určitým crossoverům, například v seriálech The Flash a Legends of Tomorrow, ve kterých se často cestuje časem. Budoucnost tedy ukáže, zda se ještě někdy dočkáme roku 2040.

Zdroj článku: TVLine


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře