Mezitím co většina z nás sleduje Ligu mistrů, připravila Patty další rozhovor tentokrát s Paulem Blackthornem.
Hodně jsi cestoval a navštívil spoustu zemí. Který z těchto zážitků na tebe nejvíce zapůsobil?
Hudba Mali, levhart sněžný v Indii, Velká čínská zeď, mnoho skvělých zážitků, ale měsíční jízda napříč Amerikou, kdy jsem mluvil s obyčejnými lidmi o tom, jak se cítí a jak se jim v té zemi žije, to bylo skvělé.
Před několika lety jsi dělal foto show „Delhi to Manhatten.“ Můžeš nám o tom něco říci?
Měl jsem to štěstí, že jsem se mohl zúčastnit dokumentu na zakázku „missing peace project.“ Tato cesta do Indie si vyžádala návštěvu mnoha duchovních/náboženských center a to vše bylo završeno setkáním s Dalai Lamou v Dharamsale. Abych se dostal do blízkosti vysídlených tibetských komunit Severní Indie, putoval jsem přes Himaláje, abych se s těmito lidmi setkal. Poté jsem jel do Bombaje navštívit své přátele z Bollywoodského filmu „Lagaan.“ Má další zastávka byla v New Yorku na natáčení seriálu. Text a fotografie můžete najít na mých webových stránkách www.paulblackthorne.com.
V poslední době jsi pracoval na dokumentárním filmu „The American Journey.“ Co od toho můžeme očekávat?
Otevřené rozhovory s lidmi, kteří tam žijí, mluví o americkém snu, náboženství a o tom, co nás skutečně dělá šťastnými. Časy mohou být tvrdé, ale poté, co jsem mluvil s lidmi, které jsme tam potkali je mi jasné, že naděje umírá poslední…
Jak jsi natáčení dokumentu plánoval? Kontaktoval jsi nejdříve lidi nebo jsi pracoval spontánně?
Asi dva týdny jsme se připravovali a poté jsme vyrazili. Trasa cesty a lidé, se kterými jsme mluvili, to vše bylo zcela spontánní. Chtěl jsem to tak, protože pro mě je nečekané vždy zajímavější.
Seriál „The River“ byl natočen jako reality show. Jak vypadají konkurzy do takového to typu seriálu, liší se to nějak?
V případě „The River“ probíhal konkurz z velké části formou improvizace, na rozdíl od běžného konkurzu. Samotné natáčení bylo velmi náročné, s několika kamerami, natáčejícími ve stejnou dobu.
V „Arrow“ hraješ Quentina Lance, otce Laurel. Bude kladen větší důraz na vztah otce a dcery a máš ponětí, jak to bude probíhat?
Ano, mám. Ale kdybych Vám řekl, jak to bude vypadat, už by nebyla taková legrace sledovat to, že?
Co je nejvíce fascinující při práci na seriálu s aspektem nadpřirozena?
To, že se může stát cokoli a nikdy nevíte, co číhá za rohem. „Arrow“ je taky zajímavý, i když vše je více realistické, postavy jsou ukotveny v realitě každodenního života, pochybují o sobě.
Některé z doposud nejzajímavějších scén byly ty, kdy Quentin a Arrow spolupracovali. Co myslíš, že přispívá k této speciální chemii?
Přispívá k tomu to, že je moje postava nucena pracovat s někým, kým pohrdá.
Noví lidé společně přicházejí do nové show. Máš pocit, že jste se všichni už za tu dobu stačili sblížit? Žertuje se na place? Něco, co možná uvidíme v nepovedených scénách?
Všichni se dost rychle sblížili a před kamerou se dějí dost divné věci. Jsem si jistý, že do nepovedených scén je materiálu spousta.
Ve 3. sérii seriálu „24“ jsi udělal velký dojem svým ztvárněním postavy Stephena Saunderse. Na co nejlepšího si z té doby pamatuješ?
Práce s Kieferem Sutherlandem – to bylo něco!
Jaké bylo pracovat s Brooke Shields v seriálu „Lipstick Jungle?“
Je to kouzelná žena. Práce s ní byla jednou z největších životních lahůdek.
MyFanbase je online magazín o amerických televizních seriálech. Máš jednu nebo více oblíbených show?
Nejsem moc velkým televizním divákem – rád sleduji filmy. Tento víkend jsem viděl „Searching for Sugar Man“, „Diana Vreeland – The Eye has to Travel“, „Wagner's Dream“, „Beasts of the Southern Wild.“ A slýchávám, že „Arrow“ je dost dobrý!
Autor: Patty
Zdroj: Arrow blog