Osmá řada seriálu Arrow se bude muset obejít bez další postavy, která patří k hlavním

Osmá řada seriálu Arrow se bude muset obejít bez další postavy, která patří k hlavním

31.3.2019 9:44


I když osmá série Arrowa bude poslední, tak se v ní nedočkáme jedné zásadní hlavní postavy, jejíž představitel právě oznámil odchod. A o koho se jedná? Právě to se dozvíte uvnitř článku.


V průběhu sedmé řady seriálu Arrow nás opustili Curtis Holt a Ricardo Diaz. Nyní víme, že poslední epizoda sedmé série bude zároveň posledním dílem i pro Felicity Smoak. Představitelka jedné z ústředních postav, herečka Emily Bett Rickards, to včera oznámila na svém Instagramu.

K jejímu odchodu se ihned vyjádřili tvůrci seriálu: „Bylo nám ctí spolupracovat s Emily už od první řady po dobu posledních sedmi let. Přivedla do televizního světa postavu, kterou jsme si zamilovali. I když nás mrzí odchod Emily i Felicity, tak ji a její budoucnost naprosto podporujeme. V seriálu Arrow bude mít vždy svou rodinu.“


(Odejde ještě někdo? Foto: CW)

Přesný důvod jejího odchodu není znám, sama herečka ho nenapsala a nenapsali ho ani tvůrci, nicméně Emily Bett Rickards se již zřejmě chtěla věnovat jiným projektům, a proto plánovala odejít. Otázkou však je, proč nezůstala podobně jako Stephen Amell v seriálu i kvůli osmé sérii, která bude poslední (a navíc poloviční).

Vzhledem k tomu, že k tomuto oznámení došlo ještě před natáčením finále sedmé série (tvůrci navíc již delší dobu určitě věděli, že herečka odchází), můžeme očekávat, že příběh Felicity bude nějak uzavřen. Zřejmě se vydá žít do ústraní, jak bylo naznačeno v šestnáctém díle Star City 2040, kde porodí svou dceru Miu.


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!