Seriál Arrow konečně vyřešil Diggleovu spojitost s Green Lanterny

Seriál Arrow konečně vyřešil Diggleovu spojitost s Green Lanterny

2.2.2020 14:00


Fanoušci velmi dlouho teoretizovali nad tím, jaká budoucnost nakonec potká Johna Digglea, Oliverova nejbližšího přítele. Často tipovali, že se stane Green Lanternem, přičemž finále celého seriálu jim na to konečně odpovědělo.


Tvůrci seriálu Arrow jsou známí tím, že často vychází vstříc svým fanouškům. Jedna věc však fanoušky neustále trápila, a to Diggleův osud. Již několikrát jsme na našem webu zmínili fakt, že si fanoušci mysleli, že se z Digglea stane Green Lantern, vlastně na to bylo několikrát odkázáno i v samotném seriálu. Navíc herec David Ramsey nedávno řekl, že by se tato věc měla už konečně vyřešit. A tak se taky stalo.

Téměř na konci desátého dílu Fadeout, tedy vůbec poslední epizody celého seriálu, jsme mohli vidět, jak na Zemi dopadl meteorit. Ten zrovna dopadl na místo, kde se nacházel John Diggle. Po jeho dopadu se John šel podívat, co to z nebe vlastně spadlo, přičemž na místě dopadu nalezl malou krabičku, ve které bylo cosi zeleného. Tímto tvůrci jasně odkázali na Green Lanterny, přičemž na Zemi spadl zelený prsten, který si zřejmě zvolil Johna za svého majitele.


(Copak asi John našel v této krabičce? Foto: CW)

K této velké události se vyjádřili představitel Johna Digglea a tvůrce Marc Guggenheim, přičemž ani jeden z nich nepodal uspokojující odpověď. „Věřte tomu, nebo ne, ale na to, co to znamená, si musíte počkat,“ řekl herec David Ramsey. Tvůrce Guggenheim poté dodal následující: „Tuto událost jsme řešili už před rokem s vedením DC Comics. Vše jsme vyjednali dopodrobna a přijde mi, že vše, co jsme vám ukázali, nijak neporušilo naši dohodu s DC.“

Na to, co představuje tato velká událost, si tedy budeme muset ještě počkat. Třeba to zjistíme už příští týden, kdy se John objeví v desáté epizodě šesté řady seriálu The Flash.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!