Stephen Amell měl koronavirus a bál se, že kvůli němu ohrozí natáčení svého nového projektu Heels

Stephen Amell měl koronavirus a bál se, že kvůli němu ohrozí natáčení svého nového projektu Heels

28.10.2020 11:00


Pokud máte rádi herce Stephena Amella, tak se určitě těšíte na jeho další seriál Heels, ve kterém si zahraje hlavní roli, tentokrát však padoucha. Herec však nedávno prozradil, co se mu přihodilo.


Herec Stephen Amell se seriálu Arrow věnoval dlouhých sedm a půl let, nicméně brzy se ho dočkáme v dalším seriálu, ve kterém se taktéž ujme hlavní role. Tentokrát je řeč o seriálu Heels, jenž se zaměřuje na na wrestling, Amellovu zálibu. Seriál se stále natáčí, přičemž herec nedávno odhalil, že ho mohl celý ohrozit.

Amell se zhruba před týdnem rozpovídal o své nedávné zkušenosti z koronavirem. Když se zrovna věnoval natáčení v Altantě, tak se jím jeden člen štábu nakazil. Kvůli tomu museli jít všichni na testy, přičemž právě Amell zjistil, že je taktéž pozitivní. V tu chvíli dostal strach, že ohrozil celý projekt: „Když k tom došlo, tak jsem si řekl: ‚No ty krávo, právě jsem zničil celý seriál, protože jsem neustále na place a každý den natáčím nové záběry.‘ Nemohl jsem se z toho vzpamatovat, říkal jsem si, že to kvůli mně budou muset přerušit.“


(Čeká na Amella další úspěšná role? Foto: CW)

Herec však nakonec nic neohrozil, během jeho absence se natáčení přerušilo jen na jediný den, zbylé dny se štáb věnoval scénám, ve kterých nehrál. „Naštěstí natáčíme seriál, u kterého jsou všichni na toto připraveni, ale ne všechny štáby si mohou dovolit dvoutýdenní volno,“ dodal herec.

Nakonec se Amell podělil i o průběh své nemoci, který byl dosti mírný. Neměl žádné horečky, nicméně se v noci často budil celý zpocený. Dále prý ztratil chuť k jídlu, kvůli čemuž během tří týdnů zhubl o téměř 7 kg. Nyní se vrátil k natáčení, takže by stále mělo platit, že se seriálu dočkáme během příštího roku.

Zdroj článku: EW


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře