Stephen Amell řekl, že se do role Olivera Queena už nikdy nevrátí

Stephen Amell řekl, že se do role Olivera Queena už nikdy nevrátí

19.3.2020 13:00


I když je Arrow již na svém konci, tak to neznamená, že postavy z tohoto seriálu neuvidíme už nikde jinde. Avšak minimálně Olivera se už nedočkáme.


Díky tomu, že se seriál Arrow odehrával v rozsáhlejší fiktivním univerzu, i nadále existuje možnost, že budeme vídat naše oblíbené postavy. Kromě Arrowa tu totiž máme další seriály jako The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a jiné, které se stále vysílají, a proto se v nich může sem tam někdo nám blízký objevit. Příkladem budiž John Diggle, který se po konci seriálu Arrow objevil v jedné epizodě Flashe.

Podobné možnosti by se mohl dočkat i samotný Oliver Queen. Ano, ten se nedožil ani finále svého vlastního seriálu, nicméně stále tu jsou flashbacky či halucinace, skrze které by se mohl objevit v jiných seriálech. Spousta fanoušků by byla za jeho epizodní návrat rozhodně ráda, nicméně takového scénáře se zřejmě nedočkáme.


(Stephen Amell se proslavil právě díky Oliveru Queenovi. Foto: CW)

„Ne, s Oliverem jsem skončilo. Bavil mě. Bylo to dobrých osm let, ale byl čas ho nechat jít,“ řekl s úsměvem na rtech herec Stephen Amell, když byl dotázán na to, zda se ho někdy dočkáme v nadcházejících epizodách seriálů komiksového světa stanice CW.

Kromě toho se ho reportéři zeptali na to, zda ví nějaké novinky týkající se potenciálního spin-offu seriálu Arrow s názvem Green Arrow and the Canaries: „Povím vám, že jsem ten nultý díl vlastně ani neviděl, protože jsem v něm nehrál. Ale jednou se k tomu určitě dostanu a podívám se na něj.“

Zdroj článku: EW


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!