Tvůrce říká, že žádný herec neodmítl pozvání do finále seriálu

Tvůrce říká, že žádný herec neodmítl pozvání do finále seriálu

12.4.2020 12:04


V posledním díle seriálu Arrow se objevila spousta známých tváří, protože se sem očividně všichni těšili, když ani jeden z herců neodmítl pozvání od tvůrců.


V poslední epizodě seriálu Arrow se konal Oliverův pohřeb, díky kterému se do seriálu vrátila spousta známých postav. Řeč však není pouze těch, které se v seriálu objevovaly pravidelně, ale i o těch, které tu moc nepůsobily. Mluvíme například o Moiře Queen, Tommym Merlynovi, Emiko Adachi, Anatolym Knyazevovi a spoustě dalších.

Všechny návraty nás pochopitelně potěšili, přičemž tvůrce Marc Guggenheim řekl, že ani jeden tázaný herec neodmítl návrat do seriálu: „V seriálu se objevilo velké množství herců, které jsme chtěli vidět ve finále, ale některé návraty jsme prostě nedokázaly zrealizovat. Nikdo nás však neodmítl. Všichni, které jsme oslovili, ale neobjevili se ve finále, zrovna natáčeli něco jiného.“


(Ve finále se objevilo velké množství postav. Foto: CW)

I když se do finále vrátilo velké množství postav, tak některé návraty byly doslova vymodlené. Problémem byl například příchod Granta Gustina a Melissy Benoist, tedy představitelů Barryho Allena a Kary Danvers, oba jsou totiž ústředními postavami svých seriálů, a proto nemají moc času. Nebo například u herečky Katriny Law, představitelky Nyssy al Ghul, bylo nutno „pohnout nebem a Zemí“, aby došlo i na její cameo. Herečka totiž natáčela Hawaii Five-0, a proto neměla moc času.

Tvůrce se bohužel nepodělil o to, kdo další byl dotázán, ale nemohl dorazit, nicméně prozradil alespoň jedno jméno. Původně se počítalo i s přítomností herce Colina Salmona, představitele Waltera Steelea, nicméně ten se v té době musel věnovat jinému projektu, a proto si nenašel potřebný čas.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře