Tvůrce se spoustu let pokoušel dostat do seriálu Green Arrowa ze Smallvilleu

Tvůrce se spoustu let pokoušel dostat do seriálu Green Arrowa ze Smallvilleu

5.4.2020 12:58


V seriálu Arrow se objevila spousta hostujících herců, kteří představovali skvělé odkazy na jiné seriály. Jeden podstatný se tu však nikdy neobjevil.


Praví milovníci komiksových seriálů moc dobře vědí, že ještě před vznikem seriálu Arrow vystupoval na stanici CW jiný Oliver Queen. Tím je myšlen ten, který se objevil v seriálu Smallville. Zde si neohroženého smaragdového lučištníka zahrál americký herec Justin Hartley, jenž tu vystupoval v posledních pěti sériích.

Justin Hartley se Green Arrowa zhostil se ctí, a proto si ho fanoušci oblíbili a popravdě tak nějak čekali, že se ho alespoň krátce dočkáme i v seriálu Arrow. Pravdou je, že to stejné si přál i tvůrce Marc Guggenheim, který se ho do seriálu snažil dostat, nicméně z neznámých důvodů k tomu nikdy nedošlo. Nikdo neví, jestli herec neměl zájem nebo jestli neměl čas. Každopádně jeho přítomnost v seriálu by byla skutečně zajímavá.


(Herec Justin Hartley jako Green Arrow. Foto: CW)

Částečně se sem však jeho Green Arrow nakonec dostal. Marc Guggenheim a jeho tým jsou mistry různých odkazů, a proto se jim do velkého crossoveru Elseworlds podařilo dostat oblek, který nosil Green Arrow ve Smallvilleu. Tento oblek se objevil v záběrech, ve kterých Mar Novu zničil Zemi 90. Když kamera zachycovala zničenou pevninu, tak kromě plazícího se Flashe jsme mohli spatřit i různé zesnulé hrdiny. A právě mezi nimi byl i hrdina oblečený v Green Arrowově kostýmu.

Tvůrce však přiznal, že využití tohoto kostýmu nebylo vůbec jednoduché. Jeho nalezení bylo snadné, nacházel se v archivech, odkud si ho tvůrci mohli půjčit, ale nesměl ho nikdo nosit a nesměl se nijak zašpinit. V oné scéně ze Země 90 se tedy pod oblekem ukrývá panák, který byl položen na co nejčistější zem. Tvůrce dále s humorem dodal, že doufá, že tyto záběry neviděl nikdo, kdo mu tento oblek poskytl.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!