Emiko Adachi

Emiko Adachi

Sea Shimooka Sezóny 2 2018 - 2020


Oliverova nevlastní sestra, která se žene za pomstou.

Emiko Adachi se nejdříve objevuje ve Star City jako nový maskovaný strážce, který nosí oblek Green Arrowa. Později však zjišťujeme, že se jedná o Oliverovu nevlastní sestru, kterou jeho otec Robert zplodil s Kazumi Adachi. Emiko však nikdy nevyrůstala se svým otcem, ale pouze se svou matkou.

Emiko měla složitý vztah se svým otcem, ten si totiž nepřál odhalit veřejnosti, že je jeho dcera. Emiko však i přesto chtěla jít v jeho šlépějích a její chytrost a dovednosti ukázaly, že by byla skvělou dědičkou jeho firmy. Robert si však stál za tím, že jeho firmu zdědí jeho syn Oliver, a proto Emiko opustil. Ta se sice následně dozvěděla o tom, že loď, na které její otec plul po Tichém oceánu, bude sabotována, ale neřekla mu to, protože se mu chtěla pomstít.

V určitou chvíli se Emiko přidala ke kriminální organizaci, která si říká Devátý kruh. Ve chvíli, kdy byla její matka zavražděna, si usmyslila, že se pomstí. Za pomoci Devátého kruhu se proto rozhodla zničit Star City, ale vinu plánovala hodit na svého nevlastního bratra Olivera, čímž by byl odkaz rodiny Queenů dostatečně pošpiněn.

Foto: CW