Rory Regan

Rory Regan

Joe Dinicol Sezóny 3 2016 - 2020


Jediný přeživší masakru v Havenrocku.

Rory Regan žil v Havenrocku, kam roku 2016 dopadla raketa, kterou vypustil Damien Darhk. Těsně před výbuchem mu jeho otec dal prastarý oblek, díky kterému Rory přežil. Zároveň byl jediný, který tento masakr přežil.

Kvůli tomu, že celé město vybuchlo a že zemřeli jeho rodiče, se Rory rozhodl pomstít společnosti AmerTek, které tyto rakety vyrobilo. Rory si proto na sebe dal svůj starověký oblek a vrhl se na představitelku této společnosti. Tým Arrow ho naštěstí zastavil a samotný Green Arrow ho nabral do týmu.

Rory se po čase stráveném v týmu Arrow dozvěděl od Felicity, že právě ona mohla za výbuch v Havenrocku. Už to vypadalo, že Rory z týmu odejde, ale nakonec si uvědomil, že ona za to nemohla, ale že to udělal Damien Darhk, a proto jí odpustil a v týmu zůstat.

V týmu Arrow vystupuje pod přezdívkou Ragman. Pojmenoval se tak podle toho, jak hadrovitě jeho oblek vypadá. Když má tento oblek na sobě, tak dokáže hýbat s hadrami, kterými dokáže chytit i letící kulku. Zároveň ve svém obleku mluví s velmi silným prastarým přízvukem. A jak sám řekl, sám neví, proč to tak je.

Foto: CW
loading…