Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

15.8.2018 16:34


Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.


Již brzy si budeme moci koupit novou hru Assassin's Creed, která se tentokrát zaměří na řeckou mytologii. Budeme moci hrát za spartského bojovníka Alexia či Kassandru. Pár novinek ohledně nové hry jsme vám již přinesli, ale proč se rovnou nepodívat více do budoucnosti na to, co by nás mohlo čekat v dalších letech.

Studio Ubisoft oznámilo, že hra Assassin's Creed: Origins byla první vlaštovkou nové trilogie. Nový díl z Řecka je tak druhým dílem a logicky nás v budoucnu čeká ještě třetí díl, o kterém se pochopitelně zatím nic neví. Chytří fanoušci si ovšem už umí dát jedna plus jedna dohromady a začalo se spekulovat, kam se vydáme s nějakým novým hrdinou příště.


(Znaky ze třetího dílu zřejmě odhalily více, než by se na první pohled mohlo zdát. Foto: Ubisoft)

Pozorní hráči hry Assassin's Creed III si totiž všimli, že v úplně poslední scéně hry jsme se setkali se třemi zvláštními symboly, které můžete vidět na přiloženém obrázku. Co dané symboly znamenají? První znak vyobrazuje Horovo oko, které jednoznačně odkazuje na Egypt, druhý symbol vyobrazuje znak Omegy, která je zase úzce spojená s Řeckem. A co třetí znak? Ten pochopitelně volá po Japonsku.

Může jít samozřejmě o velkou náhodu a tvůrci vůbec nemuseli při vývoji hry Asssassin's Creed III tušit, kam povede jejich cesta v dalších letech. Nicméně se může jednat o velice povedený skrytý odkaz. O Japonsku se už nějakou dobu mluví. Tato země má taktéž bohatou historii a určitě by stálo za to Japonsko s asasíny pořádně prozkoumat. Navíc po tom volají samotní fanoušci a vzpomeňme si, jak to dopadlo naposledy, když volali právě po Egyptě. Hned o pár let později jim tvůrci splnili přání a přinesli jim příběh ze starodávného Egypta.

Uvítali byste vy hru z Japonska? A myslíte si, že symboly mají nějakou spojitost s novou trilogií?

Zdroj: DailyStar.co


Jít na Assassin's Creed | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!