V nové hře nás čeká i Medúza ze Souboje titánů. Dočkáme se více monster?

V nové hře nás čeká i Medúza ze Souboje titánů. Dočkáme se více monster?

4.9.2018 18:25


Již na podzim se dočkáme hry Assassin's Creed: Odyssey, která by měla být v celé škále věcí jedinečná. Určitě dojde i na magická monstra z řecké mytologie, se kterými se hlavní hrdina na své dlouhé cestě potká. Je dobře, že se tvůrci vydali právě tímto směrem?


Tvůrci se již několikrát nechali slyšet, že se v sérii chtějí posunout dále a prozkoumávat nové věci. Proto tak vůbec poprvé budeme moci jako hráči ovlivnit příběh ve větším měřítku, kdy si sami rozhodneme, zda budeme hodní či zlí. Budeme moci v klidu zabíjet civilisty, úkoly plnit mírumilovně nebo třeba tím nejbrutálnějším způsobem. Zkrátka cest ke splnění úkolu bude více.

Zároveň hráč bude získávat reputaci u ostatních žoldáků, se kterými může tvořit aliance. A pouze to, jak hráč hraje, ovlivní, s kým se bude moci spolčit a kdo mu naopak půjde po krku. Nyní bylo odhaleno, že nás v Řecku čeká celá řada monster, což není vzhledem k bohaté řecké mytologii vůbec žádným velkým překvapením.


Tvůrci se dokonce blýskli videem s Medúzou, která rozhodně vzbudila patřičnou pozornost. Jedná se snad o stejnou Medúzu, se kterou soupeřil Perseus v Souboji titánů? A dočkáme se i dalších titánů ve hře? To se v tuto chvíli neví, ale rozhodně se můžeme těšit na více monster (hydry a kentauři se hlásí o slovo). Doufejme tedy, že se další díl z dílny Ubisoftu podaří. Níže přikládáme video s Medúzou.

Thumbnail Play icon

Jít na Assassin's Creed | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!