V roce 2019 se nedočkáme nové hry, pouze mnoha rozšíření Odyssey

V roce 2019 se nedočkáme nové hry, pouze mnoha rozšíření Odyssey

11.9.2018 17:28


Máme tady smutnou zprávu pro všechny fanoušky her s tématikou Assassin's Creed. V příštím roce se totiž určitě nedočkáme další nové hry, nicméně tvůrci alespoň potvrdili, že se můžeme těšit na velkou porci rozšíření hry, která vyjde již za pár týdnů. Co říkáte na tuto zprávu?


Bývá nepsaným pravidlem, že téměř každý rok se dočkáme hry Assassin's Creed. Letos to bude příběh z Řecka nazvaný Odyssey, v roce 2017 jsme se dočkali egyptského Origins a rok 2016 se nesl ve znamení filmu Assassin's Creed, který ale bohužel nezabodoval a od té chvíle je filmová série na mrtvém bodě a uvidíme, zda studio ještě najde v budoucnu sílu se k filmům vrátit.

Rok 2019 ovšem bude bez nové hry a určitě bez nového filmu. Teoreticky by tak mohl dorazit seriál, o kterém se už nějaký čas mluví, ale v tuto chvíli zatím nemáme žádné konkrétní informace. Tvůrci prohlásili, že nás v roce 2019 čeká plno rozšíření pro Odyssey, takže rozhodně nemusíme smutnit, protože nového obsahu bude časem stále přibývat.


(Bude další hra z Japonska, jak se spekuluje? Foto: Ubisoft)

Nyní se ovšem musíme zeptat sami sebe, zda je to dobře. Poslední hry se postupem času hrozně nafukují, herní doba se prodlužuje. Ovšem herní doba vedlejších úkolů, které se neustále opakují, nikoliv hlavního příběhu, který je stále stejně krátký. Bohužel celá série je postavena na kratičkém hlavním příběhu a většinu hraní strávíte vedlejšími misemi, které někdy nebývají až kdovíjak zábavné.

Doufejme tedy, že Odyssey se vypraví tím správným směrem a čeká nás nějaké zajímavé rozšíření (třeba o monstra z řecké mytologie) a ne pár misí navíc. Tým, který měl na starosti Origins, aktuálně pracuje na novém projektu, dost možná nové hře Assassin's Creed, která by mohla spatřit světlo světa v roce 2020. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Jak se stavíte ke stále se nafukujícím světům v nových hrách? A je dobře, že rok 2019 bude ve znamení rozšíření stávající hry?

Zdroj: GameSpot.com


Jít na Assassin's Creed | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!