Arno Dorian

Arno DorianArno Dorian (1768-?) byl francouzsko-rakouským asasínem, kterému byl zavražděn otec Charles Dorian templářem Shayem Cormacem. Arno je následně vychováván rodinou templářů, ale postupem času si probojuje cestu do bratrstva asasínů.

Jeho otec Charles Dorian byl ve Versailles zavražděn templářem Shayem Cormacem a o malého Arna se neměl kdo starat. Do opatrovnictví si ho vzal templář François de la Serre, který moc dobře věděl o Arnově původu, ale také věděl, že Arno je pouze malý chlapec, který ztratil svého otce. Arno tak vyrůstal se svou nevlastní sestrou Élise, do které se následně zamiloval.

V roce 1789 byl François de la Serre zavražděn a obviněn byl právě Arno. Ten se tak dostává do Bastily, kde potkává asasína Pierra Belleca, který Arna naučí všem asasínským způsobům. Společně utečou během dobývání lidu věznice z Bastily. Arno se následně přidává k asasínskému bratrstvu v Paříži a je pověřen vyšetřit vraždu Françoise de la Serre.

Arno se následně spojí s Élise, která mu uvěří, že jejího otce nezabil. Společně přicházejí spiknutí na kloub a zjišťují, že byl François zabit kvůli nerespektování kodexu templářů. François se snažil s asasíny uzavřít mír, což se nelíbilo templářům v Paříži. Arno odhalí zradného asasína a svého bývalého učitele Pierra Belleca, kterého na vrcholu Notre Dame zabíjí.

Poté Arno odhalí, že za smrtí Françoise stojí jistý François-Thomas Germain, který úmyslně manipuloval s událostmi během Velké francouzské revoluce. V roce 1794 Arno s Élise Germaina vystopují a společně ho zabijí. Při atentátu je ovšem Élise zabita a Arno tak ztrácí svou životní lásku.