Jeremy Renner si převzal cenu ve Varech se zlomenýma rukama

Jeremy Renner si převzal cenu ve Varech se zlomenýma rukama

9.7.2017 16:40


Dvojnásobný držitel oscarových nominací a představitel komiksového Hawkeye Jeremy Renner si na 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech převzal Cenu prezidenta od Jiřího Bartošky. Ten mu na pódiu musel trochu pomoci, protože Renner přijel do Varů s oběma rukama v ortéze.


Americký herec si totiž zlomil pravý loket a levé zápěstí při natáčení komedie Tag. Řekl to novinářům na páteční konferenci, ale ujistil je, že zranění nijak zásadně neovlivní jeho práci. „Bolí to, když se ráno oblékám a nemohu si zavázat boty. Nezastaví mě to ale v mé práci. Dělám všechno proto, abych se uzdravil co nejrychleji,“ řekl na festivalu Renner.

Šestačtyřicetiletý Renner momentálně pracuje na již zmiňované komedii Tag o partě bývalých spolužáků, kteří každý rok organizují dobrodružnou obdobu hry na babu. Kromě toho natáčí velkofilm Avengers: Infinity War, ve kterém se superhrdinové musí spojit při záchraně vesmíru před šíleným Titanem Thanosem.

V Karlových Varech uvedl mysteriózní thriller Wind River z prostředí indiánské rezervace, v němž po boku kolegyně z Avengers Elizabeth Olsen vyšetřují vraždu mladé dívky.

FOTO: Film Servis Festival Karlovy Vary


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!