Co řekl Paul Bettany o Visionovi a konci filmu?

Co řekl Paul Bettany o Visionovi a konci filmu?

16.5.2018 16:43


Máme za sebou film Avengers: Infinity War, a tak se k němu krátce vyjadřují i herci a tvůrci. Pár posledních střípků vám přinášíme v krátkém článku. Pokud jste film ještě neviděli, otevírejte článek na vlastní nebezpečí, obsahuje totiž zásadní spoilery z filmu.

Paul Bettany aktuálně hraje Visiona, ale s Disneym spolupracuje již nějakých deset let, kdy už od prvního Iron-Mana daboval Jarvise. Pokud už jste viděli film Avengers: Infinity War, tak jistě víte, že Vision nedopadl zrovna nejlépe. S postavou jsme se museli rozloučit, je mrtvá a zdá se, že se jen tak nevrátí, když Kámen mysli má nyní Thanos na své rukavici.

Pozornosti tedy neunikl ani Paul Bettany, který pro ABC News prohlásil, že vždycky tak nějak tušil, co se s postavou stane. A dařilo se mu už dobrých deset let udržet tajemství před zvídavými diváky a pokud bude nadále s Marvelem spolupracovat, hodlá to tak dělat i nadále. Paul tedy patří k důvěryhodným hercům, kteří když něco ví, neprozradí to. Tvůrci ale nepřímo pochválili i Toma Hollanda (Spider-Man), který je známý svou prořízlou pusou. Ale ani ten tentokrát nic nevyspoileroval před uvedením filmu do kin. Bettany se také vyjádřil, že Marvel má skvělé filmy kvůli lidským emocím a vztahům, nikoli kvůli tomu, že se v nich vyskytují superhrdinové, jak si mnozí diváci mylně myslí.

(Vision se i za krátkou dobu stal oblíbenou postavou. Foto: Disney)

K podobnému závěru dospěli i Anthony Russo a Joe Russo, kteří prohlásili, že by zřejmě nikdy nechtěli natáčet žádný DC film, které jsou podle nich těžko uchopitelné. Jediná komplexní postava, která je podle bratrů dostatečně prokreslena, je Batman. Bratři se také vyjádřili, že i když Thanos chce vyhladit půlku vesmíru, snažili se ho udělat co nejlidštějšího, aby se s ním diváci mohli ztotožnit.

Anthony a Joe se také svěřili, že Thanos na konci filmu splnil svůj cíl – vyhladil půlku civilizace a nyní může v klidu odhodit svou výzbroj, sednout si a sledovat západ slunce. Svou misi splnil. Thanosův příběh bude pochopitelně pokračovat i v dalším filmu, kde nás zřejmě čekají nějaké machinace s časem. Snad se v létě alespoň dozvíme, jak se nový film o Avengers bude jmenovat.

Mrzí vás smrt Visiona? Jakou úlohu sehraje Thanos v dalším filmu? A jak se vlastně bude nová týmovka jmenovat?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!