Jak dopadla Valkyrie a ostatní Asgarďané?

Jak dopadla Valkyrie a ostatní Asgarďané?

3.5.2018 18:41


Máme za sebou film Avengers: Infinity War, a tak je třeba se podívat na určité klíčové scény z něj. Jako první probereme Thorovu loď a prakticky celou žijící civilizaci Asgardu. Následující článek obsahuje spoilery z nejnovějšího filmu, pokud jste ho tedy neviděli, čtěte na vlastní nebezpečí.

Pokud už jste viděli film Avengers: Infinity War, tak víte, že hned první scéna se věnovala Thanosovi a jeho poskokům, jak zaútočili na Thorovu loď, zrovna když chtěl založit novou kolonii Asgardu na relativně poklidné Zemi. Thanos mu ale vletěl do cesty a jak víme z jeho úst, je jeho zvykem, že vždy nechá žít polovinu obyvatel planety, měsíce a třeba i lodi.

Půlka asgardských obyvatel by měla tedy teoreticky být v pořádku a prakticky to nyní potvrzují i režiséři Joe Russo a Anthony Russo. Ti se zmínili, že na lodi byly pochopitelně záchranné moduly. Mnoho Asgarďanů tyto moduly využilo a uteklo, takže Thor rozhodně nebude posledním žijícím Asgarďanem a v případném dalším pokračování se může objevit ještě pár přeživších z Asgardu (nezapomínejme, že většina přeživších byli pouzí civilisté, ne válečníci).

(V jakém filmu se vrátí Tessa Thompson? Foto: Disney)

Režiséři taktéž potvrdili, že Valkýra v podání Tessy Thompson přežila. Ostatně to se dalo očekávat, Kevin Feige má s postavou plány, navíc Tesse se hraní Valkýry líbí a ráda by se objevila v nějaké ryze ženské týmovce, jak už párkrát v minulosti podotkla. Režiséři taktéž naznačili, že je klidně možné, že Valkýra sama vedla evakuaci Asgarďanů do hlubin bezpečného vesmíru.

Otázka, která nás určitě všechny zajímá, je, jak dopadl všemi oblíbený Korg, kterého si nadaboval sám režisér třetího Thora Taika Waititi. Bohužel o jeho osudu nás tvůrci nechtěli informovat. Buď Korg sehraje v příběhu ještě nějakou roli, nebo zkrátka nikdo z vedení neví, zda Korga nevyužijí v nějakém budoucím příběhu, například v Thorovi 4. Jelikož ale film nebyl potvrzený, je lepší nechat osud Korga zahalený stínem. Zkrátka se v budoucnu může objevit a pokud ne, řekne se, že byl zabit Thanosem.

Jste rádi, že Valkýra přežila? A Jak podle vás dopadl Korg?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!