Kdo dal kopačky komu? Film Thor: Láska jako hrom na tuto otázku odpoví

Kdo dal kopačky komu? Film Thor: Láska jako hrom na tuto otázku odpoví

23.6.2022 18:03


Především v úvodu filmu Thor: Love and Thunder se můžeme těšit na Strážce galaxie. Ty si ostatně můžete prohlédnout i na nových fotkách. Taika Waititi v rámci stále sílící marketingové kampaně naznačil, že se ve filmu dočkáme i nedořešených událostí z předchozích fil­mů.


Thorovy filmy lze jednoznačně oddělit na éru před Taikou Waititim a éru, když na tuto kolísající a v jednu chvíli nestálou loď naskočil právě bláznivý režisér Taika Waititi, který vrátil sérii zašlý lesk. Ve filmu Ragnarok se zdálo, že Waititi vesele ignoruje veškeré rozehrané dějové linky z předchozích filmů. Radši se vydal svým vlastním směrem a během pár sekund zabil například většinu postav z Thorovy staré party.

(Pochybuje snad někdo o tom, že to byl právě Thor, co dostal kopačky? Foto: Disney)


Ve čtvrtém díle je ale Waititi mnohem uvědomělejší a pokornější k předchozímu materiálu, a tak se vrátí k určitým dějovým zápletkám, které nebyly úplně vysvětleny. Jane Foster zničehonic zmizela po druhém filmu z děje. I když spíše za to mohla herečka Natalie Portman, která se svým způsobem chtěla od MCU filmů distancovat, tak Waititi nám nabídne ono vysvětlení celého rozchodu.

Čtvrtý film nám má poskytnout odpověď na to, kdo se rozešel s kým (a vlastně proč), kdo to jak snášel a zda byly postavy i po bolestivém rozchodu vůbec v kontaktu. I když se to jeví jako nedůležitá podzápletka, čtvrtý film s názvem Thor: Love and Thunder je především o lásce, tudíž se musí vyřešit i staré šrámy i jizvy z minulosti. Pro úplnost přikládáme i nejnovější fotografie.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!