Tom Holland a jeho Spider-Man v MCU nekončí: V plánu je další trilogie

Tom Holland a jeho Spider-Man v MCU nekončí: V plánu je další trilogie

30.11.2021 9:00


Mysleli jste si, že to skončí filmem No Way Home a trilogie bude zakončena? Producenka filmu Sony se rozpovídala o další spolupráci s Marvel Studios a o plánech na další trilogii. Zřejmě můžeme být v suchu. Spider-Man v MCU zůstane ještě minimálně další tři filmy.


Šušká se o tom již delší dobu, sice nejde o nějakou oficiální tiskovou zprávu, nicméně vše přiznala producentka studia Sony Amy Pascal. A když to přizná ona, co bychom chtěli víc? Pascal prohlásila, že snímek No Way Home není poslední spoluprací studia Sony a Marvel Studios. Obě studia budou kooperovat i nadále. Nyní dohoda čítala tři filmy a před námi jsou údajně další tři.

To obecně potvrzuje starší zvěsti, že obě studia se na svého Spider-Mana dívají jako na dlouhodobou investici, kdy chtějí diváky seznámit s jeho dospíváním na střední škole, studiem na vysoké škole a dost možná i učitelskou dráhou, na kterou jsme zvyklí z komiksů. Spider-Man tu tedy s námi bude ještě další roky a snad všem nyní spadl kámen ze srdce.


(Tom Holland může být vysmátý. Foto: Disney)

Důležité ale bude, na čem přesně se studia dohodla. Přeci jenom film No Way Home z trailerů vypadá jako rozlučkový film, kdy obě studia chtěli dát do filmu co nejvíce (a také do něj nacpat co nejvíce postav) jakoby se jednalo o jednu velkou rozlučku. Nesmíme zapomínat, že tu jsou i sólové projekty studia Sony, které zřejmě stále budou mimo hru.

A to, že tady máme multivesmír, nemusí vůbec nic znamenat. Na druhou stranu tady ale máme navrátilce Tobeyho Maguirea a Andrewa Garfielda. A opravdu máme tomu věřit, že se pánové vrací na jeden či dva filmy? Zvlášť v případě prvního Spider-Mana to spíše vypadá, že Maguire uzavřel se studii nějakou lukrativní dohodu. Ty nejbláznivější spekulace hovoří o pokračování původní trilogie alespoň ještě jedním filmem.

Ale to už jsou opravdu velké spekulace. Stoprocentně si musíme počkat, co se bude dít po No Way Home. Je dobře, že studia našla řeč už nyní. Na druhou stranu tady máme sílící pandemii po celém světě a nikdo neví, jak to zahýbá s finálními tržbami. A na peníze jsou háklivá obě studia. Pakliže může něco dohodu rychle zabít, tak to bude především chamtivost, naivita a přesvědčení, že každý to umí sám a lépe.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!