Dave

Dave

T.I. Sezóny 2 2015 - 2018


Bývalý zločinec, který spolu se Scottem Langem založil bezpečnostní společnost X-Con.

Informace

Celé jméno: Dave
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Představitel: T.I.
Poprvé se objevil v:
Ant-Man (2015)

Filmy

O Davovi

Dave je jedním z Luisových přátel s pochybnou minulostí, kterého seznámil se Scottem Langem, když byl v nouzi. Dave se následně stal členem jejich hrdinské party zločinců, kteří se snažili zabránit v prodeji smrtících technologií zlým organizacím. Později se svými přáteli založil zabezpečovací společnost X-Con, ve které využili své znalosti z minulosti.

Marvel Cinematic Universe

S Davem se poprvé setkáváme, když jej Luis představí Scottovi po jeho propuštění z vězení. Dave i Kurt mu pochválili jeho schopnosti, ale Scott jim odpověděl, že se zločinem již dávno skončil. Scottovi se nakonec nepodařilo sehnat stálou práci, tak se vrátil ke krádežím, v čemž mu Dave a spol. měli pomoci. Scott se vloupal do domu Hanka Pyma, kde v jeho trezoru nenašel nic, co by považoval za něco cenného. Scott nakonec skončil opět ve vězení, kde jej kontaktoval Pym s tím, že vše sám naplánoval. Scottova parta mu pak měla pomoci ve vniknutí do Cross Technologies, kde se měl konat prodej zmenšovací technologie.

Dave během akce sloužil jako řidič, navíc se mu podařilo odlákat policisty, kteří začali slídit v okolí. O pár let později založil s kamarády X-Con, společnost zaměřující se na zabezpečování domů. Během této práce se zapletli s pochybnými prodejci i zdmi procházející Ghost, nakonec se jim však podařilo se prosadit.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!