Rick Mason

Rick Mason

O-T Fagbenle Sezóny 1 2021 - 2021


Kdysi pracoval pro S.H.I.E.L.D., nyní nezávislý kontraktor, který pomáhá Natashe na útěku před vládou Spojených států.

Rick Mason je bývalým agentem organizace S.H.I.E.L.D., kde také poznal Natashu Romanoff, se kterou měl velice vřelý vztah. Když ovšem S.H.I.E.L.D. padl, Mason se musel postarat sám o sebe, tak se stal nezávislým kontraktorem. Byl vždy v kontaktu s Natashou a to i tehdy, když právě utíkala před celou vládou Spojených států.

Rick Mason tak dobrovolně nasazoval svůj krk, protože on na hledáčku nebyl. Jelikož má ale pro Natashu slabost a dost možná k ní něco vřelého cítí, nedokázal si pomoci, a Black Widow pomáhal, i když byla na útěku. Staral se o ní a vždy sehnal veškerou výbavu, o kterou si zrovna Natasha řekla. Ta podvědomě věděla, že Masona zneužívá, ale prakticky ho potřebovala ke svému přežití.

Když Thaddeus Ross začíná kolem Natashy více čmuchat, uvědomí si to i Mason, který je tak ve velikém nebezpečí. Získá ještě pro Natashu polorozpadlý triskáč, následně se ale stáhne do ústraní, aby se nedostal do potíží. Když je Natasha konečně očištěna a chystá se válka s Thanosem, Mason a Natasha si tak mohli konečně upřímně promluvit.